Viktorija Andrulytė (171 baudos balas) tarp 49 dėl medalių (Gold Fleet) kovojusių buriuotojų grupėje liko 26-a.

Europos čempione su 66 baudos balais tapo baltarusė Tatjana Drozdovskaja, aplenkusi ispanę Alicią Cebrian Martinez De Lagos (72 baudos balai) ir suomę Tuulą Tenkanen (78 baudos balai).

Antroje pagal pajėgumą (50-98 vietos) grupėje (Silver Fleet) buriavusi Milda Eidukevičiūtė (212 baudos balų) liko 65-a, Adrija Vilkauskaitė (280 baudos balų) užėmė 84-ą vietą, Auksė Dvilevičiūtė (342 baudos balai) tenkinosi 92-a pozicija, o Akvilė Jarmalavičiūtė (432 baudos balai) buvo priešpaskutinė – 97-a.

Vyrų „Laser Radial“ klasėje Domantas Juškevičius (255 baudos balai) buvo 25-as, Vėjas Pajarskas (262 baudos balai) – 27-as, o Marius Eidukevičius (314 baudos balų) liko 37-as tarp 75 dalyvių.

Vyrų regatoje triumfavo lenkas Marcinas Rudawskis (33 baudos balai), sidabrą iškovojo belgas Matthiasas Van De Loockas (72 baudos balai), o bronza atiteko slovėnui Žanui Lukai Želko (73 baudos balai).

Vyrų „Laser Standard“ klasėje antroje pagal pajėgumą grupėje (Silver Fleet) buriavęs Karolis Janulionis su 159 baudos balų šioje grupėje (52 dalyviai) užėmė antrą vietą, o bendrojoje įskaitoje liko 55-as.

Nugalėtoju šioje klasėje (105 dalyviai) tapo olandas Rutgeris Van Schaardenburgas (37 baudos balai), aplenkęs vokietį Phillippą Buhlį (42 baudos balai) ir kroatą Tončį Stipanovičių (54 baudos balai).