L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir G. Venčkauskaitė pateko į atrankos A grupę, o K. Gužauskaitė ir E. Serapinaitė - į C. Šios grupės varžybas pradėjo nuo plaukimo rungties.

G. Venčkauskaitė plaukimo takelyje užėmė 13-ą vietą (2:21,20; 277 taškai), o minimaliai lėčiau plaukusi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė - 16-ą (2:21,39; 276).

A grupės lyderėmis po pirmos rungties tapo prancūzė Elodie Clouvel (2:08,11; 316), italė Alice Sotero (2:10,60; 309) ir brazilė Yane Marques (2:13,61; 300).

C grupėje puikiai pasirodė E. Serapinaitė. Geriausia plaukikė tarp Lietuvos penkiakovininkių distanciją įveikė per 2:13,92 ir užėmė 4-ą vietą (299). Geriau už vilnietę plaukė tik pasaulio elitui priklausančios vengrė Sarolta Kovacs (2:09,55; 312), britė Samantha Murray (2:10,26; 310) ir amerikietė Grace Kittle (2:10,68; 308). K. Gužauskaitė plaukimo rungtyje užėmė 15-ą vietą (2:20,04; 280).

Fechtavimosi rungtyje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė laimėjo 17 kovų (6 vieta) ir bendroje grupės įskaitoje šoktelėjo į 8-ą vietą (518 taškų). Deja, G. Venčkauskaitei taip gerai pasirodyti nepavyko - kaunietė laimėjo tik 9 dvikovas (23-ia vieta) ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į 21-ą vietą (455).

A grupės lydere po fechtavimosi rungties išliko E. Clouvel (566), į antrą vietą pakilo Y. Marques (550), o į trečią - ukrainietė Anastasija Spas (549).

C grupės fechtavimosi varžybas puikiai pradėjo E. Serapinaitė. Lietuvos sportininkė greitai laimėjo 7 kovas ir bendroje įskaitoje pakilo į antrą vietą. Deja, po to sekė visa virtinė pralaimėjimų ir buvo nukrista net į 16-ą vietą. Vis dėlto rungties pabaigoje E. Serapinaitei pavyko padidinti pergalių skaičių iki 13 ir tai leido bendroje įskaitoje užimti 8-ą vietą (509).

K. Gužauskaitei fechtavimosi rungtis nebuvo sėkminga. Sportininkė laimėjo 10 dvikovų ir bendroje įskaitoje krito į 20-ą poziciją (466).

C grupės lydere po fechtavimosi rungties tapo 2014 metų pasaulio čempionė britė Samantha Murray (560), o kitas vietas pirmame trejete užėmė jos tautietė Mhairi Spence (540) ir kinė Xiaonan Zhang (539).

Atrankos varžybas sportininkės užbaigė kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtimi. Į finalą iš visų grupių pateko po 8 geriausias sportininkes, o dar 12 finalininkių lėmė bendroje įskaitoje surinkti taškai.

A grupėje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė galėjo bėgti neeikvodama visų jėgų, tačiau ir taip užėmė antrą vietą. Olimpinė čempionė distanciją įveikė per 12 min. 52,65 sek. ir finiše tik 3 sekundėmis atsiliko nuo E. Clouvel (13:37,60). L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė atrankos varžybas baigė surinkusi 1046 taškus, o prancūzės sąskaitoje - 1049.

Trečią vietą A grupėje užėmė amerikietė Margaux Isaksen (1035).

Kombinuotosios rungties laimėtoja tapo visas jėgas trasoje atidavusi G. Venčkauskaitė (12:03,79)! Toks puikus pasirodymas leido mūsų sportininkei pakilti iš 21-os vietos į 8-ą ir pelnyti kelialapį į finalą (prieš kombinuotą rungtį nuo tuomet 8-ą vietą užėmusios L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės kaunietė buvo atsilikusi net 63 sek.)! Iš viso atrankos varžybose G. Venčkauskaitė surinko 1032 taškus.

Deja, C grupėje mūsų sportininkėms sekėsi kur kas prasčiau. E. Serapinaitė trasoje užtruko net 15 min. ir bendroje įskaitoje nukrito į 23-ią vietą (909). K. Gužauskaitė finišą pasiekė per 13 min. 04 sek, rungtyje užėmė 7-ą vietą, tačiau bendroje įskaitoje liko 17-a (982).

C grupės laimėtoja tapo S. Murray (1035), į antrą vietą pakilo vokietė Lena Schoneborn (1031), o trečią užėmė vengrė S. Kovacs (1031).