Agresyviai rungtynes pradėję „Juventus“ futbolininkai jau 9-ą minutę pirmavo 1:0 po Alvaro Morato pataisyto Carloso Tevezo smūgio. Tiesa, 27-ą minutę Cristiano Ronaldo smūgiu galva iš arti - beveik nuo vartų linijos - išlygino skirtumą 1:1.

Antrą kėlinį vėl aktyviau pradėję aikštės šeimininkai surengė greitą kontrataką ir C. Tevezas išprovokavo 11 metrų baudinį. Argentinietis pats jį 58-ą minutę ir realizavo - 2:1.

„Juventus“ komandos pergalė 2:1, bet finalo dalyvis paaiškės tik po savaitės (gegužės 13-ą dieną) Madride, kur vyks atsakomos rungtynės.

Rezultatas:

Turino „Juventus“ 2 - 1 Madrido „Real“

9' Alvaro Morato [1 - 0]
27' Cristiano Ronaldo [1 - 1]
58' Carlos Tevez [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

„Juventus“: Gianluigi Buffonas, Giorgio Chiellini, Leonardo Bonucci, Stephanas Lichtsteineris, Patrice'as Evra, Claudio Marchisio, Andrea Pirlo, Arturo Vidalis, Stefano Sturaro (64' Andrea Berzagli), Alvaro Morata (78' Fernando Llorente), Carlosas Tevezas (86' Roberto Pereyra).

„Real“ Ikeras Casillasas, Raphaelis Varane'as, Pepe, Marcelo, Danielis Carvajalis, Sergio Ramosas, Toni Kroosas, Jamesas Rodriguezas, Isco (63' Javieras Hernandezas), Cristiano Ronaldo, Garethas Bale'as (86' Jese).

Geltonos kortelės: 4 - 3.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės birželio 6-ą dieną Berlyno Olimpiniame stadione. „Real“ futbolininkai praėjusiais metais finale Lisabonoje po pratęsimo 4:1 pranoko Madrido „Atletico“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (413)