Pirmasis įvartis į Roko Garasto treniruojamos rinktinės vartus krito 36 minutę, pasižymėjus švedui Sead‘ui Haksabanovičiui.

Varžovai iš Skandinavijos demonstravo pasitikėjimą savo jėgomis ir antroje dvikovos pusėje – 52 minutę Titą Krapiką nuginklavo Alexanderis Isakas. Dar po dvylikos minučių varžovai, kurie UEFA jaunimo rinktinių reitinge užima 20 vietą, pelnė ir trečiąjį įvartį. Jo autorius – Joelis Asoro.

Kitose turnyro rungtynėse šeimininkai baltarusiai parodė charakterį ir atsilikinėdami sugebėjo švęsti pergale rezultatu 2:1 mače su estais. Rytoj lietuviai išbandys jėgas su turnyro šeimininkais.

Rungtynės:

Švedija U-17 – Lietuva U-17 3:0 (1:0).

Įvarčiai: 36 min. Sead Haksabanovič, 52 min. Alexander Isak, 64 min. Joel Asoro.

Lietuvos U-17 rinktinė: Titas Krapikas, Deividas Mikalauskas, Simonas Raila, Mantas Rusys (53 min. Artur Seražidenov), Deividas Skaržauskas, Tadas Paulikas, Domantas Vitkus (68 min. Andrius Lučauskas), Domantas Putrius (55 min. Germanas Daškevičius), Matas Radžiukynas (53 min. Paulius Golubickas), Arnas Borodinas, Džiugas Sūnelaitis (55 min. Žygimantas Urbietis). Atsarginiai: Ovidijus Šiaulys, Atas Šerkšnys, Benediktas Jokubauskas, Neilas Urbas)