Atrankos A grupėje nesėkmė ištiko Ievą Serapinaitę. Fechtavimosi rungtyje ji liko 19-a (14 pergalių), plaukdama (2:15.60 - geriausias rezultatas tarp Lietuvos sportininkių ir 5-as A grupėje) pakilo į 13-ą vietą, bet per kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį (13:41.35) nukrito į 22-ą. I. Serapinaitė pirmą kartą užsukusi į šaudyklą per 9,08 sek. pataikė visus 5 šūvius, bet vėliau rezultatai vis blogėjo. Šaudant antrą kartą jau buvo sugaištos 17,01 sek. (3 netaiklūs šūviai), trečią - 23,09 sek. (5), o ketvirtą - net 36,06 (9). Iš viso mūsų sportininkė surinko 974 taškus (65-a vieta bendrojoje įskaitoje).

Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė B grupėje per visas rungtis buvo tarp pirmaujančiųjų ir ramiai užėmė kelialapį į finalą suteikiančią 4-ą vietą (1078 taškai). Fechtuojantis mūsų rinktinės lyderė buvo 7-a (18 pergalių), plaukime - 13-a (2:20.16), o kombinuotoje rungtyje - 11-a (12:11.30; šaudymas: 13,08 (1), 20,06 (3), 13,01 (1), 17,08 (2)).

C grupėje jėgas išbandė Emilija Serapinaitė ir Karolina Gužauskaitė. Vis tvirčiau suaugusiųjų varžybose besijaučianti E. Serapinaitė plaukime užėmė 4-ą vietą (2:17,41), fechtuodamasi - 6-ą (20 pergalių) ir po 2 rungčių užėmė 3-ią poziciją. K. Gužauskaitė baseine buvo 12-a (2:20.10), fechtuodama - 11-a (16), tačiau bendrojoje įskaitoje po 2 rungčių liko 12-a.

Kombinuotoje rungtyje mūsų sportininkės susikeitė vietomis. K. Gužauskaitė distanciją įveikė per 12:02.88 min. (šaudymo rezultatai kol kas nepateikiami), rungtyje užėmė 6-ą vietą, galutinėje C grupės įskaitoje šoktelėjo į 4-ą poziciją (1076 taškai) ir žengė į finalą.

Deja, E. Serapinaitę ištiko sesers likimas. Sportininkė trasoje užtruko 13:30.98 min., rungtyje liko 22-a, o galutinėje grupės įskaitoje nukrito į 19-ąją vietą (1028) ir liko už finalininkių grupės (56 vieta bendrojoje įskaitoje).