Visos lietuvės finiše 6 minutes ir 46 sekundes pralaimėjo pergalę iškovojusiai britei Elizabeth Armitstead, kuri 123,7 km numynė per 3 valandas 8 minutes 13 sekundžių.

Tik finišo tiesiojoje britei pralaimėjusios antrą ir trečią vietas užėmė atitinkamai prancūzė Pauline Ferrand-Prevot ir olandė Anna Van Der Breggen.

iš viso lenktynes baigė 83 dviratininkės iš 138-ių startavusių.

G. Jankutė nepateko tarp klasifikuotų Belgijoje

Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkių lenktynėse Ipras-Vevelgemas tarp 104 lenktynių nebaigusių sportininkių buvo ir „Wielerclub De Sprinters Malderen“ ekipos narė Gabrielė Jankutė.

117 km lenktynes laimėjo olandė Floortje Mackaij, aplenkusi tautietę Jannekę Ensing bei australę Chloę Hosking.

1. Floortje Mackaij (Olandija) - 3 val. 15 min. 12 sek.
2. Janneke Ensing (Olandija) - atsiliko 7 sek.