Carlo Ancelotti auklėtiniai įveikė svečius rezultatu 2:0.

Rungtynės prasidėjo pavojingomis La Korunjos futbolininkų atakomis, tačiau jau po kelių akimirkų iniciatyvą perėmė „Real“ futbolininkai. 22-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puikų smūgį atlikęs Isco.

Per pirmą kėlinį „baltieji“ galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių, tačiau Cristiano Ronaldo ir Garetho Bale'o smūgiuoti kamuoliai pataikė į vartų skersinį.

Antrasis kėlinys prasidėjo analogiškai – „Deportivo“ spaudė ir galėjo išlyginti rezultatą, tačiau netrukus C. Ancelotti auklėtiniai susigrąžino persvarą. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Karimas Benzema, kuris 73-ąją minutę pasižymėjo po puikaus C. Ronaldo perdavimo.

„Real“ dabar turi 57 taškus ir keturiais taškais lenkia antroje vietoje esančią „Barcelona“ ekipą. Ši turo rungtynes žais sekmadienį

Kitose šeštadienio rungtynėse „Sevilla“ klubas rezultatu 3:0 sutriuškino „Cordoba“ komandą.

„Real Madrid“ 2–0 „Deportivo“

22' [1–0] Isco
73' [2–0] Karim Benzema

„Sevilla“ 3-0 „Cordoba“

38' [1-0] Grzegorz Krychowiak
44' [2-0] Carlos Bacca
54' Patrick Ekeng Ekeng („Cordoba“) pašalintas iš aikštės
74' Grzegorz Krychowiak („Sevilla“) pašalintas iš aikštės
76' [3-0] Vicente Iborra

„Granada“ 0-0 „Athletic Bilbao“

68' Emanuel Insua („Granada“) pašalintas iš aikštės

„Malaga“ 0 - 2 „Espanyol“
42' [0 - 1] Alvaro Gonzalez Soberon
90+3' [0 - 2] Sergio Garcia

83' Diego Daniel Colotto („Espanyol“) pašalintas iš aikštės
84' Nordin Amrabat („Malaga“) nerealizavo 11 metrų baudinio