Sidnėjuje vykusiose lemiamose rungtynėse, kuria stebėjo 76,4 tūkst. žiūrovų, antrąsyk iš eilės finale žaidę Australijos futbolininkai po pratęsimo 2:1 (1:0, 1:1) įveikė Pietų Korėjos rinktinę.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį išvedė Massimo Luongo (45 min.), tačiau besibaigiant antrajam kėliniui Heung-Minas Sonas (90+1 min.) sugebėjo išlyginti rezultatą.

Pergalingą įvartį pirmojo pratęsimo kėlinuko pabaigoje įmušė Jamesas Troisis (105 min.).

1956 ir 1960 metų Azijos čempionatų nugalėtoja Pietų Korėjos rinktinė į finalą pateko tik po 27-erių metų pertraukos, t.y. pirmą kartą nuo 1988-ųjų, kai trečią kartą iškovojo sidabro medalius.

2015 metų pirmenybių bronzos medalius iškovojo Jungtinių Arabų Emyratų rinktinė, šeštadienį mažajame finale 3:2 (1:2) įveikusi Irako komandą.

Trečią kartą tarp keturių geriausių šio žemyno komandų patekę JAE futbolininkai iki šiol vienintelį kartą sidabro medalius buvo iškovoję 1996-aisiais namuose, o taip pat trečią kartą dėl Azijos pirmenybių medalių turėjusi progą pakovoti Irako vienuolikė 2007-aisiais džiaugėsi čempionės titulu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)