Nors trečiame kėlinyje „Raptors“ buvo pabėgę į priekį 17 taškų skirtumu (84:67), šeimininkai rado savyje jėgų grįžti į kovą dėl pergalės ir lemiamo ketvirčio pabaigoje jau jie pirmavo 113:111. Vis dėlto likus žaisti 12 sek. Amiras Johnsonas dvitaškiu išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą – 113:113.

Pratęsus mačą komandos vėl žaidė koja kojon – 122:122 (likus 56 sek.), tačiau tuomet vėl du taškus pelnė A. Johnsonas, torontiečiai apsigynė ir taikliomis baudomis užtvirtino savo persvarą bei pergalę rezultatu 127:122.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas per 33 min. pelnė 14 taškų (7/7 dvitaškiai), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus ir 1 kartą prasižengė.

JV pirmoje rungtynių pusėje buvo priverstas užsukti į rūbinę, kur jam buvo iš naujo sutvarstyta dešinė čiurna. Nors mūsiškis vėl žengė ant parketo, po finalinio švilpuko jis buvo pastebėtas šlubčiojantis, todėl abejojama, ar jis pasirodys šeštadienio dvikovoje su Vašingtono „Wizards“.

Bruklino kolektyvui net 70 taškų kartu surinko du žaidėjai – Jarrettas Jackas ir Brookas Lopezas (abu po 35-is). Tiesa, jų pataikymas nebuvo stulbinamas – 28 iš 58 metimų.

„Nets“: Jarrettas Jackas (13/30 metimai iš žaidimo, 8/8 baudos, 8 atk. kam., 13 rez. perd.) ir Brookas Lopezas (15/28 metimai iš žaidimo, 5/6 baudos, 12 atk. kam.) po 35, Joe Johnsonas 17, Masonas Plumlee 15, Bojanas Bogdanovičius 11 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26 (9/16 dvitaškiai, 8/9 baudos, 9 rez. perd.), Louisas Williamsas 25, Amiras Johsnonas 24 (10/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), Jonas Valančiūnas 14 (7/7 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Patrickas Pattersonas 12, Kyle'as Lowry 10 taškų (4/17 metimai iš žaidimo).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)