Trečią pralaimėjimą patyrusiai Stambulo ekipai per 19 minučių M. Pocius surinko 9 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2 baudos). Vilnietis dar atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatas:

„Panathinaikos“ (3/2) - „Galatasaray“ (2/3) - 86:77 (19:11, 23:16, 23:19, 21:31).

„Panathinaikos“: Janis Blūmas 17 (4/7 tritaškiai), Dimitris Diamantidis 14 (4/6 tritaškiai), Vlantimiras Giankovitsas ir Antonis Fotsis (11 atk. kam.) po 12, Estebanas Batista 11 (8 atk. kam.), DeMarcusas Nelsonas 10, Jamesas Gistas 9 taškai.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 16, Keremas Gonlumas 14 (7/8 dvitaškiai), J. Carteris 12, Martynas Pocius 9, Enderas Arslanas 8 taškai.

M. Kuzminskas pelnė 7 taškus

F grupės absoliuti autsaiderė Malagos „Unicaja“ ekipa ir Mindaugas Kuzminskas savo aikštėje priėmė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubą iš Turkijos ir pralaimėjo svečiams po įtemptos kovos 60:68 (19:16, 11:12, 10:21, 20:19). Aikštės šeimininkams viską sugadino prastai sužaistas trečias kėlinys (10:21).

M. Kuzminskas šiose rungtynėse ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą išprovokavo varžovo pražangą ir pats pažeidė taisykles.

„Unicaja“ (0/5) - „Fenerbahce Ulker“ (2/3) - 60:68 (19:16, 11:12, 10:21, 20:19).

„Unicaja“: Jonas Stefanssonas 13 (3/5 tritaškiai), Franas Vazquezas 12, Carlosas Suarezas 9, Mindaugas Kuzminskas 7 taškai.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 20 (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), Janas Vesely 17 (8/10 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Nemanja Bjelica 14, Bogdanas Bogdanovičius 7 taškai.