Rungtynių pradžioje estai rimtai kibo šeimininkams į atlapus ir neketino jiems nusileisti, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje pasvaliečiai spurtavo 10:3 ir į rūbinę išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 34:27.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ ėmė dar labiau didinti persvarą bei privertė varžovus pamiršti viltis iškovoti pergalę šiose rungtynėse.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 17 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 15, Kyle'as LaMonte 9, Alexas Oriakhi 8 (8 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius ir Benjaminas Brustas po 7 taškus.

„Parnu“: Sandis Silavsas 18, Silveris Leppikas 16, Renato Lindmetsas 8, Ronaldas Rutkauskas 7 taškai.

Naujajam Kėdainių „Nevėžio“ (0/5) vyriausiajam treneriui Mindaugui Budzinauskui nepavyko pergalingai debiutuoti prie klubo vairo. Jo vadovaujami kėdainiečiai be Vaidoto Volkaus BBL susitikime savo žiūrovų akivaizdoje 86:90 (18:19, 13:26, 29:23, 26:22) turėjo pripažinti Maskvos „Dinamo“ (1/4) komandos žaidėjų pranašumą.

Priešnuodžių prieš vienintelį Rusijos klubo legionierių Tyshawną Taylorą, kuris per pirmuosius du kėlinius surinko 12 taškų, neradę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį deficitą – 31:45.

Tačiau viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje, kada kėdainiečiai ketvirtį pradėjo aštuoniais taškais paeiliui, sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (39:45).

M. Budzinausko treniruojama Kėdainių ekipa varžovus pavijo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai Marcusas Monroe ir Andrius Aleksandrovas surinko keturis aikštės šeimininkų taškus iš eilės, Roderickas Camphoras varžovų techninę pražangą pavertė vienu tašku bei rezultatas tapo lygus (69:69).

Visgi perlaužti mačo eigos kėdainiečiams nepavyko. Iš pradžių paprasta pražanga nubaustas Aleksandras Kliujevas užsidirbo techninę pražangą, o šia varžovų duobe puikiai pasinaudoję rusai atsakė spurtu 8:0 ir vėl nutolo (78:70).

Likus žaisti 10 sekundžių, Aleksejus Kuznetsovas pataikė vieną baudos metimą ir Maskvos komandai suteikė penkių taškų pranašumą (88:83). Kitoje aikštės pusėje iš toli pataikęs A. Aleksandrovas sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau ją greitai panaikino Pavelas Gromikas, kuris pelnė du taškus ir padėjo tašką šiame mače (90:86).

„Nevėžis“: Justas Tamulis 19, Marcusas Monroe 17, Aleksandras Kliujevas 15 (8 atk. kam.), Rytis Biliartas 12, Roderickas Camphoras 10 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 8 taškai.

„Dinamo“: Tyshawnas Tayloras 22, Pavelas Gromykas 18 (9 atk. kam.), Jevgenijus Karpekas 15, Aleksejus Kuznetsovas 11 taškų.

Povilo Čukino atstovaujamas „Jekabpils“ (7/3) klubas savo arenoje 87:83 (22:21, 17:16, 17:18, 31:28) įveikė „Valmierą“ (2/7).

Lietuvis per 19 min. pasižymėjo 16 taškų (8/12 dvitaškiai) ir 3 atkovotais kamuoliais.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)