Po keturių Ryano Olanderio taškų svečiai pirmavo, tačiau Simas Buterlevičius dėjimu persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (7:6). Rolandas Alijevas pats sėkmingai užbaigė ataką bei atliko rezultatyvų perdavimą Juliui Jucikui ir šiauliečiai išlaikė trapią persvarą (11:12). Nei vienai ekipai per likusią kėlinio dalį nepavyko įgyti didesnio pranašumo ir po pirmo kėlinio minimalia persvara pirmavo „Juventus“ (21:20).

Edgaras Stanionis ir Rashaunas Broadusas antro kėlinio pradžioje padidino savo ekipos pranašumą (27:22). Tačiau persvara aikštelės šeimininkai džiaugėsi neilgai: J.Jucikas pelnė du taškus iš po krepšio, dėjimą pridėjo Tayleris Olanderis ir „Juventus“ strategas Dainius Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (27:26). Po keitimo aikštelėje pasirodęs Saulius Kulvietis pelnė keturis taškus be atsako ir „Juventus“ vėl nutolo (35:29). Paskutinėmis sekundėmis sėkmingą ataką surengė R. Broadusas (39:33).

Įpusėjus trečiajam kėliniui R. Broaduso vedami Utenos krepšininkai ir toliau išlaikė persvarą savo rankose (46:42). Vis dėlto po penkių iš eilės brolių Olanderių taškų svečiai persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (50:51). Tačiau tašką kėlinyje ir vėl padėjo aikštelės šeimininkai ir po tridešimties minučių kovos pirmavo 53:51.

Martynas Linkevičius bei R. Alijevas pataikė po tritaškį ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (55:57). Saulius Kulvietis sudėtingu metimu išlygino, o R. Broadusas sugrąžino pranašumą savo ekipai (64:62). M. Linkevičius ir R. Broadusas vėl apsikeitė sėkmingomis atakomis (66:65). Rungtynės savo kulminaciją pasiekė paskutinėmis jų sekundėmis. R. Alijevas persvėrė rezultatą, tačiau iš karto po to gavo penktąją asmeninę pražangą. S. Kulvietis baudų metimais sugrąžino persvarą „Juventus“ ekipai (71:70). Gintaras Leonavičius nepataikė iš toli, o S. Kulvietis baudų metimais padidino pranašumą iki trijų taškų. Po minutės pertraukėlės Rokas Giedraitis pataikė sudėtingą tritaškį ir išlygino rezultatą (73:73). Paskutinei savo atakai aikštelės šeimininkai turėjo tris sekundes, tačiau sudėtingas R. Broaduso metimas buvo netaiklus. Pratęsimas.

R. Broadusas pratęsimo pradžioje pelnė keturis taškus iš eilės (77:75). R. Olanderis baudų metimais vėl išlygino rezultatą (77:77). Įspūdingą solo pasirodymą tęsė R. Broadusas, pridėjęs du taškus su pražanga bei realizavęs dar du baudų metimus (82:79). Svečiai nenuleido rankų ir po R. Olanderio dvitaškio ekipas skyrė tik taškas (82:81). „Šiauliai“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau A. Šikšniaus ranka nedrebėjo (84:81). Taikliomis baudomis atsakė ir Jonathanas Lee (84:83). A. Šikšnius šįkart pataikė tik vieną baudos metimą, o kitoje aikštelės pusėje tuo pačiu atsakė R. Olanderis, o kamuolį atkovoję aikštelės šeimininkai šventė dramatišką pergalę – 86:84.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 25 (10/17 dvitaškiai, 5/6 baudos), Saulius Kulvietis 16, Edgaras Stanionis 12, Valdas Dabkus 11 taškų.

„Šiauliai“: Rolandas Alijevas ir Julius Jucikas po 17, Ryanas Olanderis 15 taškų.