Nuo trečios rungtynių minutės „Rasai“ šoktelėjo į priekį ir visų rungtynių metu pirmavo bent 1-2 taškų skirtumu. Būtent vienas metimas komandas skyrė ketvirto kėlinio pradžioje (57:55), bet tuomet po dvitaškį pelnė Valdemaras Savostjanovas ir Justas Petkevičius, po tritaškį smeigė K. Guščikas ir Giedrius Kurtinaitis bei sugrąžino saugią persvarą (71:59). Paskutinis rungtynėse taškus pelnė „Zanavyko“ atstovas Šarūnas Beniušis. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė raseiniškių pergalę - 71:61.

„Rasų“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavusiam K. Guščikui puikiai talkino 16 taškų į šakiečių krepšį įmetęs Justas Petkevičius, 11 surinko Giedrius Kurtinaitis, 9 – Gediminas Butkus.

„Zanavyko“ gretose po 14 taškų pelnė Paulius Malašauskas ir Šarūnas Beniušis (11 atk. kam.). Po 11 taškų įmetė Taurantas Tamošiūnas ir Simas Raupys.

Po šių rungtynių „Rasai“ (4/6) ir „Zanavykas“ (4/6) įsitaisė greta vienas kito – keturiolikos komandų turnyre dalinasi 11-12 vietas.