Lygi kova tarp Vilniaus ir Utenos komandų buvo tik pirmas dešimt minučių, po kurių sostinės krepšininkės turėjo 4 taškų deficitą (17:21). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos pradėjo strigti puolime, o varžovių aukštaūgės dominavo baudos aikštelėje (27:45).

Trečio kėlinio pradžioje „Kibirkšties-VIČI“ komanda vis dar sunkiai rado kelius link varžovių krepšio, tačiau ketvirčio viduryje vilnietės pradėjo demonstruoti savo žaidimą, laimėjo kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų (49:65). Ketvirto kėlinio metu Lietuvos čempionės atsilikimą sumažino iki 12 taškų (53:65), tačiau kelios klaidos gynyboje vėl atitolino Vilniaus komandą. Antroje kėlinio dalyje šeimininkės susikrovė pranašumą ir šventė šeštą pergalę (63:82).

„Kibirkšties-VIČI“ komanda šiame mače prasčiau metė dvitaškius (39 proc./50 proc.) ir tritaškius (29 proc./38 proc.) bei pralaimėjo kovą po krepšiais (34-40).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Eglė Šniokaitė. Kapitonė per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų ir 2 kartus suklydo.

Justina Kraujūnaitė pelnė 11 taškų (7/10 baudos, 5 atk. kam., 5 rez. per.), Chastity Reed – 10 (5/11 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Vita Gorobets ir Ieva Šimkutė (7 atk. kam., 4 kld.) po 8, Daugilė Šarauskaitė – 6 (8 atk. kam.), Ny Hammonds – 4 (1/5 dvitaškiai, 5 kld.), o Vitalija Kaminskytė ir Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.
Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nerungtyniavo Akvilė Vitunskaitė.

„Utenos“ komandoje Eglė Šulčiūtė pelnė 19 taškų (7 atk. kam., 6 kld.), Sandra Linkevičienė ir Eglė Šikšniūtė (7 atk. kam.) po 17, o Greta Šniokaitė – 11. Buvusi „Kibirkšties-VIČI“ kapitonė Rima Valentienė įmetė 8 taškus.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais jau ketvirtadienį
(lapkričio 6-ą d.). Pirmose Europos taurės (EuroCup Women) turnyro rungtynėse vilnietės namuose, Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje, priims Noginsko „Spartak“ klubą iš Rusijos. Rungtynių pradžia 20.00 val.

„Sūduva“ ir toliau žaidžia pergalingai

Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės lieka nepatyrusios pralaimėjimo kartėlio. Marijampolietės svečiuose 70:46 (18:12, 15:17, 21:13, 16:4) sutriuškino Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo LMKL vicečempionės - po Santos Okockytės ir Sandros Baliutavičiūtės dvitaškių, viešnios iš Marijampolės įgijo keturių taškų pranašumą - 0:4, bet šeimininkėms pavyko sumažinti turėtą deficitą iki minimumo (10:11). Prieš antrą kėlinį marijampolietės pirmavo šešių taškų skirtumu - 12:18.

Antras kėlinys prasidėjo keturiais paeiliui šeimininkių taškais, po kurių „Sūduvos“ persvara aptirpo iki trijų taškų (19:22). Nepaisant to, viešnios iš Marijampolės atitolo aštuonių taškų atstumu - 19:27. „Sūduva“ ilsėtis išėjo tebeturėdama keturių taškų pranašumą - 29:33.

Antra rungtynių pusė prasidėjo Marijampolės ekipos taškais, tačiau mėginimą atitolti niekais pavertė Jolantos Marmienės tritaškis bei du Monikos Petrauskaitės baudų metimai (36:41). Rungtynių lūžis įvyko trečio kėlinio viduryje, kuomet Suvalkijos sostinės ekipos gynėja Rita Milieškienė pelnė penkis taškus be atsako ir taip padidino savo ekipos pranašumą iki dviženklio - 36:46.

Ketvirtame kėlinyje sūduvietės geležine gynyba surakino „Aistes-LSU“, kurios per penkias ketvirčio minutes pelnė vos du taškus. Po Sandros Baliutavičiūtės dvitaškio, šalies vicečempionių persvara siekė 17 taškų - 44:61. Per likusį laiką, „Sūduvos“ krepšininkės tik didino savo persvarą, tuo tarpu aikštės šeimininkės niekaip nepajėgė pralaužti varžovių gynybos bei buvo priverstos pripažinti pralaimėjimą - 46:70.

„Sūduva-Mantinga“: Iveta Šalkauskė 15 (7 atk. kam), Santa Okockytė 14, Rita Milieškienė 13 (7 atk. kam.) , Sandra Baliutavičiūtė 10 taškų.

„Aistės-LSU“: Jolanta Marmienė 13, Neringa Skadaitė 10, Monika Petrauskaitė 8, Laura Svarytė 6 taškai (18 atk. kam.).

Vilniaus „Jaunieji talentai“ - Šiaulių „Šiaulių-Universitetas“ - 79:48 (16:18, 18:8, 25:12, 20:10).

„Jaunieji talentai“: Evelina Mauraitė 19, Karolina Aidukaitė 18, Gabija Meškonytė 15 taškų.

„Šiaulių-Universitetas“: Silvija Kuodienė 21, Kristina Turomša 9, Urtė Bukauskaitė 5 taškai.

Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ - Klaipėdos „Fortūna“ - 80:87 (21:22, 23:17, 21:16, 15:32).

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 25, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 18, Gintarė Jasiunskaitė 18 taškų.

„Fortūna“: Marina Solopova 26, Lina Aglinskaitė 20, Monika Grigalauskytė 16 taškų.

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):