Toronto „Raptors“ (7/1) klubas Monrealyje (Kanada) 83:80 (24:24, 14:22, 25:11, 20:23) palaužė Niujorko „Knicks“ (3/4) krepšininkų pasipriešinimą.

J. Valančiūnas tradiciškai susitikimą pradėjo starto penkete ir per 21 aikštelėje praleistą minutę pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius (1 – puolime), blokavo 2 varžovų metimus, dukart suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Pirmąsias naujojo NBA sezono rungtynes Kanados ekipa žais spalio 29 dieną namuose su Atlantos „Hawks“ komanda.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 15, Jonas Valančiūnas 13, Kyle Lowry (7 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Louisas Williamsas po 12, Amiras Johnsonas ir Greivisas Vasquezas po 8 taškus.

„Knicks“: Carmelo Anthony 24, Amar'e Stoudemire 11, Shane Larkinas 10, Timas Hardaway Jaunesnysis 9, Quincy Acy 8 taškai (10 atk. kam.).

Tuo metu Hjustone vykusiame Teksaso komandų mūšyje „Rockets“ (6/2) krepšininkai 96:87 (24:19, 25:13, 27:30, 20:25) nugalėjo lygos čempioną San Antonijaus „Spurs“ (2/5) klubą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D. Motiejūnas ant parketo praleido 22 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (4/10 dvit.), atkovojo 5 kamuolius gynyboje, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Pirmąsias oficialias šio sezono NBA lygos rungtynes „Rockets“ žais spalio 28 dieną Los Andžele, o jų varžovais bus „Lakers“ krepšininkai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25, Isaiah Canaanas 18, Terrence Jonesas (13 atk. kam.) ir Trevoras Ariza (9 atk. kam.) po 11, Patrickas Beverley 10, Donatas Motiejūnas 8 taškus.

„Spurs“: Marco Belinelli 19, Danny Greenas 14, Timas Duncanas 11 (10 atk. kam.), Tony Parkeris (10 rez. perd.), Aronas Baynesas ir Manu Ginobili po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)