Ovidijaus Galdiko indėlis į pergalę – 9 taškai, 8 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 3 blokuoti varžovų metimai bei 2 pražangos. Per 32 minutes (31:58) jis pataikė visus 4 dvitaškius bei 1 baudos metimą iš 2.

23 taškais prie pergalės prisidėjo A. J. Waltonas, 17 – Filipas Matzakas.

Pralaimėjusiems po 15 taškų pelnė Pawelas leonczykas ir Michalas Michalakas, 12 – Eimantas Bendžius, 10 – Šarūnas Vasiliauskas.

30 su puse minutės (30:28) žaidęs E. Bendžius pataikė 3 tritaškius iš 8, 1 dvitaškį iš 3 ir vienintelį baudos metimą, sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir dukart prasižengė, o 26 su puse minutės (26:30) aikštelėje praleidęs

Š. Vasiliauskas prametė visus 5 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 10, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei prasižengė 3 kartus.

Visus tris susitikimus čempionato starte pralaimėjusi Vloclaveko „Anwil“ komanda su Arvydu Eitutavičiumi – keturiolikta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)