Prancūzijos čempionato lyderiai viską išsprendė pirmajame kėlinyje. 20 min. kamuolį į vartus pasiuntė Nicolas N'Koulou, o 35 min. rezultatą padvigubino Andre-Pierre'as Gignacas. Pastarasis futbolininkas su devyniais taikliais smūgiais yra rezultatyviausias Prancūzijos futbolo čempionato žaidėjas.

25 taškus surinkusi ir užtikrintai pirmaujanti „Olympique“ ekipa antroje vietoje esantį čempiono titulą ginantį „Paris Saint Germain“ klubą dabar lenkia jau septyniais taškais. Taip pat 18 taškų turi ir trečią vietą užimantis „Bordeaux“ klubas, kuris sekmadienį namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Caen“ komanda.

Paskutinėse turo rungtynėse sekmadienį vakare susitiko „Lyon“ ir „Montpellier“ komandos. Namuose žaidusi Liono komanda sutriuškino varžovus rezultatu 5:1.

„Marseille“ 2–0 „Toulouse“

20' [1-0] Nicolas N'Koulou
35' [2-0] Andre-Pierre Gignac

„Bordeaux“ 1-1 „Caen“

22' [1-0] Cheick Diabate (iš 11 m baudinio)
77' [1-1] Herve Bazile

„Lyon“ 5-1 „Montpellier“

36' [1-0] Yoann Gourcuff
38' [2-0] Nabil Fekir
47' [3-0] Yoann Gourcuff
54' [3-1] Siaka Tiene
82' [4-1] Alexandre Lacazette
88' [5-1] Steed Malbranque

Aštunto turo kovos sekmadienį baigėsi Vokietijos futbolo pirmenybėse

Vokietijos „Bundesliga“ futbolo čempionate sekmadienį sužaisti du paskutiniai 8-o turo mačai. „Paderborn“ futbolininkai namuose rezultatu 3:1 įveikė Frankfurto „Eintracht“ ekipą, o „Hamburger SV“ ir „Hoffenheim“ komandų dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Paderborn“ 3-1 „Eintracht Frankfurt“

57' [0-1] Alexander Meier
66' [1-1] Marvin Ducksch
79' [2-1] Uwe Huenemeier
85' [3-1] Stefan Kutschke

„Hamburger SV“ 1-1 „Hoffenheim“

15' [0-1] Anthony Modeste
34' [1-1] Pierre-Michael Lasogga