Pirmajame kėlinyje akivaizdžiai dominavęs „Queens Park Rangers“ klubas turėjo keletą šimtaprocentinių progų pasižymėti, tačiau kamuolys vis nekrito į „Liverpool“ vartus.

Neįmušę varžovams šeimininkai įsimušė sau. 67-ąją min. apmaudžiai suklydo ir kamuolį į savus vartus nukreipė „Queens Park Rangers“ gynėjas Richardas Dunne'as.

Rungtynių pabaigoje aikštėje vyko tikras trileris. 87-ą min. po Charlie Austino perdavimo rezultatą išlygino Eduardo Vargas.

Atrodė, kad viskas jau šiose rungtynėse aišku, tačiau 90-ąją minutę „raudonųjų“ sirgaliai buvo pasiųsti į euforiją, kai po Steveno Gerrardo perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Philippas Coutinho.

Bet drama nesibaigė - E. Vargas netrukus dar kartą pasiuntė kamuolį į Simono Mignolet vartus ir dar kartą išlygino rezultatą. Vis dėlto, teisėjo pridėto laiko pabaigoje Fortūna vėl nusišypsojo „Liverpool“ klubui - kamuolį dar kartą į savus vartus nukreipė Stevenas Caulkeris.

Dar vieneriose Anglijos „Premier“ lygos sekmadienio rungtynėse „Stoke City“ klubas namuose rezultatu 2:1 nugalėjo „Swansea City“ komandą.

Aštunto turo kovos baigsis pirmadienį vakare. Paskutiniame turo susitikime „West Bromwich Albion“ futbolininkai susitiks su „Manchester United“ klubu.

„Queens Park Rangers“ 2–3 „Liverpool“

67' [0–1] Richard Dunne (į savus vartus)
87' [1–1] Eduardo Vargas
90' [1–2] Philipp Coutinho
90' [2–2] Eduardo Vargas
90' [2–3] Steven Caulker (į savus vartus)

„Stoke City“ 2-1 „Swansea City“

34' [0-1] Wilfried Bony (iš 11 m baudinio)
43' [1-1] Charlie Adam
76' [2-1] Jonathan Walters