Tiesa, britas jau pirmame posūkyje buvo praradęs lyderio poziciją – jį aplenkė komandos draugas N. Rosbergas. Vis tik vokietis per vėlai stabdė ir išlėkė už trasos ribų, todėl turėjo užleisti vietą L. Hamiltonui.

N. Rosbergas lenkimo metu taip nesėkmingai stabdė, kad sugadino padangas ir dėl vibracijos privalėjo pasukti į boksus. Ne gana to, mechanikai prie bolido sugaišo daugiau laiko nei buvo planuota ir į trasą sportininkas grįžo vos 16-as. Vis tik padangas sėkmingai tausojęs N. Rosbergas daugiau sustojimų nebedarė ir finišo liniją sugebėjo kirsti antras.

Paskutinę vietą ant nugalėtojų pakilos užėmė „Williams“ pilotas Valtteri Bottas. Be to, suomis paskutiniame rate užfiksavo greičiausią rato įveikimo laiką. Paskui jį finišavo puikiai pasirodę „McLaren“ pilotai – ketvirtą vietą užėmė Jensonas Buttonas, penktą – Kevinas Magnussenas.

Šeštas liko Fernando Alonso iš „Ferrari“, septintas finišavo „Red Bull“ atstovas Danielis Ricciardo, aštuntas – jo komandos draugas Sebastianas Vettelis.

Du taškus uždirbo antrasis „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas, tašką – Sergio Perezas„Force India“ komandos.

Lenktynėse dalyvavo tik 21 lenktynininkas, nes „Marusia“ komanda nusprendė šį savaitgalį į trasą išleisti tik vieną automobilį, kurį vairavo Maxas Chiltonas. Ekipa taip išreiškė pagarbą Julesui Bianchi, kuris avarijos Japonijos lenktynių metu patyrė sunkią galvos traumą.

Čempionato įskaitoje L. Hamiltonas savo atotrūkį nuo N. Rosbergo padidino iki 17 taškų. Tuo tarpu „Mercedes“ ekipa jau užsitikrino nugalėtojos titulą konstruktorių įskaitoje. Tai pirmasis šios komandos triumfas „Formulėje–1“.

Iki čempionato pabaigos liko dar trys etapai: JAV (spalio 31 - lapkričio 2), Brazilijoje (lapkričio 7-9) ir Abu Dabyje (lapkričio 21-23). DELFI primena, kad paskutinėse sezono lenktynėse sportininkai gaus dvigubai daugiau taškų.