Varžybomis Bacuche baigėsi šių metų tarptautinis sportinio ėjimo turas. Susumavus trijų varžybų (Podebraduose, Katovicuose ir Bacuche – dalyvauti reikėjo visose) rezultatus, moterų grupėje nugalėjo Neringa Aidietytė, kuri šios dienos varžybose buvo ketvirta (46:20).

Jaunučių grupėje 2 km greičiausiai nuėjo Austėja Kavaliauskaitė (9:51) ir Daumantas Liutinskis (8:39), o Justė Bilevičiūtė buvo antra (10:12).

Deividas Gudzikas tarp vaikų užėmė antrą vietą (1 km, 5:05).

Jaunimo grupėje (10 km) Martynas Jarusevičius finišavo trečias (50:14), Arnoldas Budrys – ketvirtas (50:55).

Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybas laimėjo Švenčionys ir Pabradės sportinio ėjimo klubas

Šeštadienį Alytaus stadione 61 ėjikas rungtyniavo 57-ose Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybose.

Miestų grupėje nugalėjo Švenčionys (92 taškai), aplenkę Druskininkų (114) ir Prienų (120) atstovus. Tarp klubų geriausiai pasirodė Pabradės sportinio ėjimo klubas (57), Druskininkų ėjikų klubas (70) ir Prienų SK „Einius“ (96).