B. Virbalytė distanciją nužingsniavo per 43 minutes 13 sekundžių ir, 36 sekundėmis nusileidusi tik Mirnai Ortiz iš Gvatemalos, užėmė antrąją vietą. Šis lietuvės rezultatas viršija tiek oficialų Lietuvos rekordą, kuris nuo 2006 metų vis dar priklauso Kristinai Saltanovič (43:53), tiek dar nepatvirtintą dviejų savaičių senumo pačios B.Virbalytės rekordinį rezultatą Gdanske (43:36).

Trečią vietą užėmė Neringa Aidietytė (44:36).

Vyrų grupėje Marius Žiūkas nuotolį įveikė per 41 minutę 8 sekundes ir finišo liniją kirto ketvirtas.

Greičiau už lietuvį žingsniavo nugalėtoju tapęs Gvatemalos atstovas Erickas Barrondo (40:05) bei antrą ir trečią vietas užėmę atitinkamai ukrainietis Andrejus Kovenko (40:34) bei lenkas Rafalas Fedaczynskis (40:59).

Jaunučių grupėje nugalėjo Austėja Kavaliauskaitė (3 km, 15:18) ir Daumantas Liutinskis (5 km, 22:44), o Justė Bilevičiūtė užėmė ketvirtą vietą (16:05).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)