10 km nuotolyje buvo rungtyniaujama ir dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų. Pirmoji finišavo ketvirtą kartą šalies čempione tapusi Brigita Virbalytė (Vilnius-Alytus), distanciją įveikusi per 44 minutes ir 17 sekundžių.

Antrą vietą užėmė Neringa Aidietytė (Vilnius) - 45 min. 11 sek., o trečia buvo devynis kartus šalies 10 km čempionatus laimėjusi Kristina Saltanovič (Vilnius) - 47 min. 13 sek.

Tarp vyrų 10 km greičiausiai nužingsniavo Marius Žiūkas (Vilnius-Prienai) - 39 min. 47 sek., iškovojęs penktą Lietuvos čempiono aukso medalį šiame nuotolyje.

Praėjusių metų nugalėtojas Genadijus Kozlovskis (Švenčionys) liko antras (40:49), trečioje vietoje - Marius Šavelskis (Druskininkai-Kaunas) - 41 min. bei 30 sek.