Antrajame etape – Ryga-Sigulda – ketvirtadienį lenktynių dalyviai įveikė 160 km. Dviratininkams Siguldoje du kartus teko įveikti 11 proc. įkalnę. Pergalę iškovojo Rusijos rinktinės narys Ivanas Balykinas. 23 metų dviratininkas distanciją įveikė per 3 val. 22 min. 56 sek. Tuoj pat po jo finišavo austras Martinas Weissas („Tirol Cycling Team“). Trečią vietą užėmė olandas Davidas van der Poelis („BKCP-Powelplus“). 3-24 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir Ž. Savickas, nuo nugalėtojo atsiliko 9 sekundėmis.

Vytautas Kaupas (Lietuvos rinktinė, +42 sek.) finišavo 52-as, Mykolas Račiūnas („Top Team“, +47 sek.) – 56-as, Elijus Čivilis („Top Team“, +1.03) – 62-as, Deividas Vileniškis („Top Team“, +1.20) – 73-ias, Aidis Kruopis (Lietuvos rinktinė, +1.20) – 74-as, Paulius Šiškevičius (Lietuvos rinktinė, +1.20) – 76-as, Andrius Pečiulis („Top Team“, +2.33) – 96-as, Gediminas Kaupas (Lietuvos rinktinė, +2.33) – 97-as, Darijus Džervus (Lietuvos rinktinė, +2.33) – 98-as, o Airidas Videika („Top Team“, +4.43) – 110-as.

Antrajame etapo tarpiniame finiše Gediminas Kaupas buvo trečias.

Lenktynių lyderiu tapo ketvirtadienį aštuntas finišavęs austras Clemensas Fankhauseris („Tirol Cycling Team“). Pirmojo etapo nugalėtojas ukrainietis Michailas Kononenka („Kolss“) bendrojoje įskaitoje nukrito į antrą vietą. Jo laikas toks pat, kaip ir lyderio. Trečią vietą ir toliau užima olandas Mathieu van der Poelis („BKCP-Powelplus“). Jį nuo lyderio skiria 3 sekundės.

Iš 119 lenktynes pradėjusių dviratininkų klasifikuota 111.

„Baltic Chain Tour“ lenktynes, kurioms suteikta UCI 2.2 kategorija, sudaro penki etapai (iš viso – 851,8 km). Penktadienį dviratininkai važiuos iš Valmieros į Pernu (164,5 km), šeštadienį – iš Pernu į Viljandį (165,5 km), o sekmadienį – iš Viljandžio į Taliną (179,6 km).

Lenktynių prizų fondą sudaro beveik 12 tūkst. eurų. Varžybose startuoja trys Estijos, po dvi – Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir Vokietijos bei po vieną Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Kazachstano, Lenkijos, Norvegijos, Slovakijos ir Ukrainos komandą.

Pernai šiose lenktynėse Ž. Savickas užėmė trečią vietą, o Lietuvos rinktinė nugalėjo komandų įskaitoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)