Pagrindinis susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, o 11 metrų baudinius sėkmingiau realizavo Anglijos klubas - vartų tinklą skrodė visi penki smūgiai. Pasižymėjo Ashley Youngas, Javieras Hernandezas, Tomas Cleverley, Shinji Kagawa ir Darrenas Fletcheris.

Tuo tarpu „Inter“ gretose pirmus tris baudinius sėkmingai realizavo Fredy Guarinas, Yannas M'Vila ir Saphiras Taideris, o štai lemtingas buvo Marco Andreolli smūgis, skriejęs į skersinį.

Kitame grupės mače antrą pralaimėjimą patyrė UEFA Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real“ klubas, 0:1 turėjęs pripažinti „Roma“ futbolininkų pranašumą.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 58-ą minutę pelnė 38-ą gimtadienį rugsėjo 27 dieną švęsiantis Francesco Totti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)