Deividas Margevičius aukso medalius iškovojo 50 metrų (24,55 sek.) ir 100 metrų peteliške (54,43 sek.) rungtyse.

18-a gimtadienį Dubline sutikęs Povilas Strazdas į Lietuvą parsivežė 2 sidabro medalius – 200 metrų laisvu stiliumi (1.51,07 min.) ir 200 metrų kompleksinio plaukimo (2.06,55 min.). Abiejose nuotoliuose nugalėjo jau ankščiau minėtas D. Rapšys.

Vilnietis Eimantas Milius 200 metrų nugara nuotolyje užėmė antrą vietą (2.06,01 min.), o dvigubai trumpesniame nuotolyje – trečią (59,06 sek.). Paulius Grigaliūnas iškovojo dvi trečias vietas: 100 metrų krūtine (1.04,41 min.) ir 200 metrų krūtine (2.21,54 min.). Jevgenijus Rogožinas 50 metrų laisvu stiliumi nuotolyje iškovojo sidabro medalį (23,40 min.).

Per keturias čempionato dienas Lietuvos plaukikai iš viso pelnė 6 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)