Jauniausias Lietuvos komandos atstovas R. Vaitkus 4,9 km trasą su 16 KP įveikė per 25:30 min. ir nuo lyderio ruso Aleksandro Pavlenkos atsiliko 3:46 min.

Gerai pasirodė ir kitas Lietuvos jaunių rinktinės narys, Vilniaus SM „Sietyno-OK Perkūno“ sportininkas, Daumantas Jurgis Petrovas. Jis trasą įveikė per 29:13 min. ir iškovojo 11-ą vietą, Kauno SM „Gajos–OK „Būdakalnio“ auklėtinis Nojus Kalvaitis (37:43 min.) užėmė 39-ą vietą tarp 49 sportininkų.

Merginų jaunimo grupėje geriausiai pasirodė SM „Sietyno–OK Fortūnos“ auklėtinė Jogvilė Sušinskaitė, užėmusi 16-ą vietą tarp 39 sportininkių. Ji 5 km ilgio trasą su 17 KP įveikė per 38:08 min. ir nuo nugalėtojos švedės Fridos Sandberg atsiliko 8:52 min.

Alytaus SRC–OK „Javonio“ sportininkė Dovilė Makselytė pralaimėjo Jogvilei vos 13 sekundžių ir iškovojo 19-ą vietą. Kitos dvi jaunimo grupės sportininkės Algirda Zaliauskaitė (SM „Sietynas-OK „Perkūnas“) iškovojo 24-ą vietą (40:48 min.), o Vaiva Laurutytė (SRC–OK „Javonis“) liko 29-a (45:22 min.) .

Jaunimo vaikinų grupėje SM „Sietyno–OK Ąžuolo“ auklėtinis Aidas Žigilėjus iškovojo 26-ą vietą. Jis 6 km trasą su 18 KP įveikė per 34:14 min. ir lyderiui norvegui Jonui Madslienui Bakkenui pralaimėjo 8 minutes ir 7 sekundes.

Ketvirtadienį sportininkai varžysis ilgoje trasoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)