Daugiausiai, tris aukso medalius, iškovojo Pasvalio, po du pelnė Vilniaus ir Marijampolės bei vienu turėjo tenkintis Kauno, Panevėžio ir Kėdainių bokso mokyklų auklėtiniai.

Čempionais tapo: Modestas Žmuidina (49 kg., Marijampolė), Andrejus Linda (52 kg., Panevėžys), Tomas Kaveckas (56 kg., Pasvalys), Edvardas Strelčiūnas (60 kg., Pasvalys), Aleksandr Mironov (64 kg., Vilnius), Remigijus Krasnickas (69 kg., Kaunas), Tadas Šakočius (75 kg., Marijampolė), Darius Ašmontas (81 kg., Kėdainiai), Arnoldas Taraškevičius (91 kg., Vilnius) ir Dovydas Šernas (+ 91 kg., Pasvalys).

„Esu patenkintas finalų metu išvystomis dvikovomis, kurių metu netrūko kvapą gniaužiančių akimirkų. Liūdniausia tai, kad pusfinalyje susižeidė Europos jaunių bokso čempionato prizininkas Vytautas Tamošiūnas ir neišvydome jo finale“, – kalbėjo varžybų sekretorius Julius Kibas.

2014 metų Lietuvos jaunimo bokso čempionato finalinių kovų rezultatai ir bronzos medalininkai: