Šios rungties mažosios pasaulio taurės savininkas 30-metis Norvegijos kalnų slidininkas sugaišo 1 minutę 44,50 sekundės ir iškovojo antrą pergalę šiame sezone iš eilės bei 23-ą karjeroje.

0,17 sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs antrąją vietą užėmė austras Hannesas Reicheltas, o trečias liko italas Peteris Fillas, norvegui pralaimėjęs 0,20 sekundės:

1.Aksel Lund Svindal (Norvegija)1 min. 44,50 sek.
2.Hannes Reichelt (Austrija)1:44,67
3.Peter Fill (Italija)1:44,70
4.Manuel Osborne-Paradis (Kanada)1:44,74
5.Patrick Keung (Šveicarija)1:45,02

Pasaulio kalnų slidinėjo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 2 etapų):

1.Aksel Svindal150 tšk.
2.Dominik Paris (Italija)129
3.Hannes Reichelt (Austrija)86
3.Klaus Kroell (Austrija)86
5.Peter Fill (Italija)82

Planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 5 rungčių):

1.Aksel Lund Svindal (Norvegija)300 tšk.
2.Marcel Hirscher (Austrija)160
3.Hannes Reichelt (Austrija)142
4.Dominik Paris (Italija)135
5.Ted Ligety (JAV)124

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo trasoje JAV triumfavo vokietė

Pirmą pergalę 2013-2014 metų sezono planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybose iškovojo vokietė Maria Hoefl-Riesch, penktadienį JAV triumfavusi greitojo nusileidimo trasoje.

Distancijoje sugaišusi 1 minutę 56,03 sekundės vokietė 0,7 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią šveicarę Marianne Abderhalden bei 1,2 sekundės – trečiąją poziciją užėmusią italę Eleną Fanchini.

Išsigydžiusi traumą ir po dešimties mėnesių pertraukos į trasą grįžusi amerikietė Lindsey Vonn, kuri Leik Luise buvo iškovojusi septynias pergales iš eilės, tenkinosi tik 41-a vieta.

Po šios pergalės vokietė Maria Hoefl-Riesch bendroje įskaitoje su 293 taškais pakilo į antrąją vietą ir 33 taškais atsilieka nuo sezono lyderės šveicarės laros Gut, kuri finišavo dešimta:

1.Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)1 min. 56,03 sek.
2.Marianne Abderhalden (Šveicarija)1:56,73
3.Elena Fanchini (Italija)1:57,23
4.Anna Fenninger (Austrija)1:57,30
5.Nadja Kamer (Šveicarija)1:57,54

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės moterų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 2 etapų):

1.Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)136 tšk.
2.Lara Gut (Šveicarija)126
3.Elena Fanchini (Italija)120
4.Marianne Kaufmann-Abderhalden (Šveicarija)109
5.Anna Fenninger (Austrija)95

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 6 rungčių):