Šeštadienį kovas pradėjo jauniai vaikinai ir merginos jaunimo amžiaus grupėje. Vaikinai, sėkmingai įveikę parengiamąjį varžybų etapą, atkrintamosiose varžybose nugalėjo po vieną varžovą ir galutinėje įskaitoje pateko tarp 32 geriausiųjų fechtuotojų.

Matas Bartaška tarp 73 dalyvių buvo 18, o Rokas Jukna – 25. Dar geriau sekėsi jaunimo rinktinės merginoms – puikiai kovojusi Adelė Karoblytė prasiveržė iki finalo ir Lietuvai pelnė sidabro medalį, Viktė Ažukaitė tarp 77 dalyvių buvo 6, Akvilė Katkovaitė – 33, Gabrielė Palevičiūtė – 40.

Tą pačią dieną prasidėjo ir tarptautinio suaugusiųjų varžybų kovos vyrų grupėje. Lietuviai ir šiose varžybose parodė, jog gali pralenkti daugiau nei pusę savo priešininkų, nepaisant to, jog dauguma mūsų šalies atstovų – vis dar jaunimo rinktinės nariai. Tarp 84 fechtuotojų Tomas Krasikovas iškovojo 11 vietą, Edgaras Dvariškis – 32, Lukas Minkevičius – 47, Kasparas Šatkauskas – 53 vietas.

Sekmadienį tęsėsi tarptautinis suaugusiųjų turnyras – kovojo moterys. Lietuvės, nors atstovaujančios jaunių amžiaus grupei, aplenkė ne vieną už save vyresnę priešininkę. Tarp 76 dalyvių V. Ažukaitė užėmė 20, A. Katkovaitė – 43, G. Palevičiūtė – 44, A. Karoblytė – 46 vietas. Antrąją varžybų dieną susikovė ir vaikinai jaunimo amžiaus grupėje – tarp 88 kovotojų 25-as buvo R. Jukna, L. Minkevičius – 29, E. Dvariškis – 44, K. Šatkauskas – 50, M. Bartaška – 75.

A. Karoblytės iškovotas sidabro medalis – nebe pirmas lietuvių pasiekimas Šiaurės šalių regione. Rugsėjo mėnesį Taline vykusiose Šiaurės šalių čempionato veteranų varžybose Jurijus Mašalo taip pat pasipuošė sidabro medaliu.