Varžybas laimėjo pasaulio čempionas Bohdanas Bondarenka (Ukraina) - 2,31 m.

Po dviejų nesėkmingų šuolių 2,36 m aukštyje jis baigė varžybas ir pasaulio rekordo šį kartą nešturmavo. Trečią vietą užėmė italas Silvano Chesani, kaip ir R. Stanys įveikęs 2,28 m aukštį.

Disko metikė Z. Sendriūtė Kroatijoje buvo ketvirta

Kroatijos sostinėje vykusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „World Challenge“ serijos varžybose - „Boriso Hanžekovičiaus memoriale“ - disko metikė Zinaida Sendriūtė užėmė ketvirtą vietą - 62,15 m (x-59,93-x-59,95-62,15-x).

Be Lietuvos atstovės rungtyniavo dar keturios disko metikės - visos šių metų pasaulio čempionato finalininkės.

Pasiekusi asmeninį ir varžybų rekordą nugalėjo amerikietė Gia Lewis-Smallwood (66,29 m). Antroje vietoje liko pasaulio čempionė Sandra Perkovič (65,63 m), patyrusi pirmą pralaimėjimą šį sezoną.

Trečia buvo vokietė Nadine Mueller (62,55 m), o penkta pozicija tenkinosi lenkė Žaneta Glanc (61,10 m).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)