Šuolių į aukštį finalines varžybas 26-erių metų R. Stanys pradėjo sėkmingu bandymu ir įveikė 2,10 m. Sėkmingas buvo jo bandymas ir 2,15 m aukštyje, kuriame jau iškrito pirmieji du šuolininkai iš 14 pradėjusių varžybas.

2,20 m aukščiui R. Staniui taip pat užteko vieno šuolio. Sektoriuje liko devyni šuolininkai.

Deja, 2,25 m aukštis lietuviui buvo neįveikiamas - visi trys bandymai nepavyko, taigi R. Stanys universiadoje liko septintas.

E. Balčiūnaitei - bronzos medalis

Moterų 800 m bėgimo finale Lietuvai atstovavo net dvi sportininkės - 24-erių metų E. Balčiūnaitė ir 22-ejų metų N. Piliušina.

Ilgą laiką penktoje-šeštoje vietoje finale bėgusi E. Balčiūnaitė išsaugojo jėgų spurtui finiše ir, padidinusi greitį paskutiniuose 100 m, šoktelėjo į trečią vietą. Jos rezultatas - 1:59.82 sek. (geriausias sezone). Be to, tai - ir įvykdytas pasaulio čempionato A lygio normatyvas.

Mūsiškė nusileido tik auksą iškovojusiai Kazachstano atstovei Margaritai Mukaševai (1:58.96 min.) ir rusei Jekaterinai Kupinai (1:59.57 min.).

N. Piliušina (2:04.62 min.) tenkinosi aštunta pozicija.

Pusfinalyje E. Balčiūnaitė savo bėgime buvo antra (2:01.33 min., geriausias Lietuvos sezono rezultatas), o N. Piliušina - penkta (2:01.59, asmeninis rekordas).

Ieties metikė I. Ščiukauskaitė - aštunta

Moterų ieties metimo finale dalyvauja 10 atlečių, tarp jų - ir 23-ejų metų I. Ščiukauskaitė.

Ji geriausiu, antru, mėginimu ietį numetė 43,98 m ir užėmė aštuntą vietą - 43,61-43,98-X-X-X-X).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (86)