Susitikimą sėkmingiau pradėjo M. Šarapova. 26-erių metų rusė laimėjo pirmuosius du geimus ir įsiveržė į priekį 2:0. Atkakliai vykusį trečią geimą laimėjo S. Williams ir tuo pačiu perėmė iniciatyvą. Amerikietė atkarpą laimėjo 4:0 ir įsiveržė į priekį 4:2. M. Šarapovai pavyko išlyginti rezultatą 4:4, tačiau tada ji pralaimėjo geimą savų padavimų metu. Dar vienos dovanos S. Williams nedavė – užtikrintai laimėjo dešimtą geimą. 51 minutę trukęs setas baigėsi rezultatu 6:4 amerikietės naudai.

Antrasis setas prasidėjo nervingai. Kelias dvigubas klaidas pirmo geimo metu atlikusi M. Šarapova sugebėjo jį laimėti, tačiau po to ir vėl sekė sėkminga pirmosios pasaulio raketės. S. Williams įsiveržė į priekį 3:1. Seto pabaigoje M. Šarapovai pasipriešinti nepavyko – amerikietė užtikrintai rinko taškus savų padavimų metu. 55 minutes trukęs setas ir vėl baigėsi rezultatu 6:4.

Finalas truko 1 valandą ir 46 minutes.

31-erių metų S. Williams Paryžiuje triumfavo po 11 metų pertraukos. S. Williams šį sezoną kortuose iškovojo jau 31-ą pergalę iš eilės. JAV tenisininkei tai buvo jau 20-as „Grand Slam“ serijos turnyro finalas per visą karjerą ir 16 nugalėtojos titulas.

S. Williams pusfinalyje rezultatu 6:0, 6:1 sutriuškino penktą pagal pajėgumą Paryžiuje ir praėjusiais metais finale žaidusią 26-erių metų italę Sarą Errani, o M. Šarapova įveikė trečia skirstytą baltarusą Viktorija Azarenka - 6:1, 2:6, 6:4.

Bendrą „French Open“ turnyro prizų fondą sudaro 22 mln. eurų. Kartu su pagrindiniais prizais vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks po 1,5 mln. eurų čekiai ir po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)