Susitikimas sėkmingiau pradėjo 26-erių metų rusė, kuri lengvai laimėjo pirmą setą, pralaimėjusi vos vieną geimą (6:1). Tačiau antrame sete žaidimas išsilygino ir 23-ejų metų V. Azarenka taip pat nesunkiai laimėjo partiją (6:2). M. Šarapova įrodė savo pranašumą trečiame sete. Ji pirmavo 5:2, bet leido priešininkei pasivyti 4:5. Vis dėlto M. Šarapova susikaupė ir šventė pelnytą pergalę sete (6:4) ir mače (2:1).

Finale Rusijos teisininkė susitiks su amerikiete, WTA reitingo lydere, 2002 metais Paryžiuje triumfavusia 31-erių metų Serena Williams. Amerikietė vos per 46 minutes, be jokios kovos, rezultatu 6:0, 6:1 sutriuškino penktą pagal pajėgumą Paryžiuje ir praėjusiais metais finale žaidusią 26-erių metų italę Sarą Errani.

S. Williams šį sezoną kortuose iškovojo jau 30-ą pergalę iš eilės. JAV tenisininkei tai bus jau 20-as „Grand Slam“ serijos turnyro finalas per visą karjerą. Penkiolika kartų S. Williams tapo jų nugalėtoja.

Bendrą „French Open“ turnyro prizų fondą sudaro 22 mln. eurų. Kartu su pagrindiniais prizais vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks po 1,5 mln. eurų čekiai ir po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų.

Mišrių dvejetų čempionais tapo Čekijos tenisininkai

Mišrių dvejetų varžybas laimėjo čekai Lucie Hradečka ir Františekas Čermakas, ketvirtadienį finale 1:6, 6:4, 10:6 įveikę penktą pagal reitingą porą - korto šeimininkę Kristiną Mladenovič bei kanadietį Danielį Nestorą.

Be pagrindinio prizo nugalėtojams atiteko 105 tūkst. eurų čekis, o nesėkmę finale patyrusi prancūzės ir kanadiečio pora tenkinosi 53 tūkst. eurų čekiu.

Vyrų dvejetų pusfinalio rezultatai:

1-Bob Bryan/Mike Bryan (JAV) - 7-Alexander Peya (Austrija)/Bruno Soares (Brazilija) 6:1, 6:4;

Michael Llodra/Nicolas Mahut (Prancūzija) - Pablo Cuevas (Urugvajus/Horacio Zeballos (Argentina) 7:6 (7:4), 6:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)