Pergalę šešioliktfinalyje iškovojo ir į aštuntfinalį pateko pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius. Praėjusiais metais šio turnyro finale žaidęs serbas 6:2, 6:2, 6:3 nugalėjo 26-ąjį pagal skirstymą bulgarą Grigorą Dimitrovą.

Eilinę pergalę Paryžiuje iškovojo nugalėtojo titulą ginantis bei jau aštuntojo šio turnyro nugalėtojo titulo siekiantis bei trečiąjį reitingą turintis ispanas Rafaelis Nadalis, 7:6 (7:5), 6:4, 6:4 įveikęs 27-ąjį pagal reitingą italą Fabio Fogninį.

Savo šalies istoriją šiame turnyre perrašė tryliktąjį reitingą turintis japonas Kei Nishikoris. Jis šeštadienį 6:3, 6:7 (3:7), 6:4, 6:1 įveikė prancūzą Benoit'ą Paire'ą ir tapo pirmuoju japonu per pastaruosius 75-erius metus patekusiu į turnyro aštuntfinalį. Paskutinį sykį - 1938-aisiais - tai pavyko Fumiterui Nakano.

Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales šeštadienį iškovojo nugalėtojos titulą ginanti antroji raketė rusė Marija Šarapova, 6:1, 7:5 įrodžiusi savo pranašumą prieš kinę Zheng Jie, 2010-aisiais „Roland Garros“ kortuose triumfavusi italė Francesca Schiavone, 6:2, 6:1 sutriuškinusi tryliktąją pagal skirstymą prancūzę Marion Bartoli, beiu trečioji pagal skirstymą baltarusė Viktorija Azarenka, 4:6, 6:3, 6:1 palaužusi prancūzės Alize's Cornet pasipriešinimą.

Kitų šeštadienį pasibaigusių šešioliktfinalio mačų rezultatai:

Vyrai:

16-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) - Victor Hanescu (Rumunija) 6:0, 7:6 (7:0), 6:1;
12-Tommy Haas (Vokietija) - 19-John Isner (JAV) 7:5, 7:6 (7:4), 4:6, 6:7 (10:12), 10:8;
29-Michail Južnyj (Rusija) - 8-Janko Tipsarevič (Serbija) 6:4, 6:4, 6:3;
9-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) - 21-Jerzy Janowicz (Lenkija) 6:3, 6:7 (2:7), 6:3, 6:3;
7-Richard Gasquet (Prancūzija) - Nikolaj Davydenka (Rusija) 6:4, 6:4, 6:3;

Moterys:

Bethanie Mattek-Sands (JAV) - Paula Ormaechea (Argentina) 4:6, 6:1, 6:3;
12-Marija Kirilenko (Rusija) - Stefanie Voegele (Šveicarija) 7:6 (7:3), 7:5;
Jamie Hampton (JAV) - 7-Petra Kvitova (Čekija) 6:1, 7:6 (9:7);
18-Jelena Jankovič (Serbija) - 9-Samantha Stosur (Australija) 3:6, 6:3, 6:4;
17-Sloane Stephens (JAV) - Marina Erakovič (N. Zelandija) 6:4, 6:7 (5:7), 6:3.

Kartu su pagrindiniais prizais vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks 1,5 mln. eurų čekiai ir po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų.