A grupės varžybose dalyvavusi L. Asadauskaitė surinko 3808 taškus, užėmė pirmą vietą ir užtikrintai pateko į finalą. Lietuvė fechtavimo rungtyje laimėjo 18 dvikovų bei buvo antra (1000 tšk.).

200 metrų laisvu stiliumi mūsiškė nuplaukė per 2 minutes ir 23,86 sekundes (14 vieta, 1076 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje distanciją įveikė per 14 minučių ir 27,05 sekundes (8 vieta, 1732 tšk.).

Antrą vietą užėmusi Kinijos sportininkė Xiaonan Zhang. Ji lietuvei nusileido 16 sekundžių (64 taškais).

B grupės varžybose G. Venčkauskaitė užėmė septintą vietą. Nesėkmingai fechtuodamasi (9 pergalės, 23 vieta rungtyje) sportininkė plaukimo rungtyje buvo 16-a ( 1052 tšk.), o mėgstamiausioje kombinuotoje rungtyje – trečia (2020 tšk.). Iš viso penkiakovininkė surinko 3784 taškus.

Stipriausia B grupėje buvo šeimininkių atstovė Wanxia Liang (3876 tšk.). Į finalo varžybas iš kiekvienos grupės pateko po 18 sportininkių.

Moterų varžybų finalas vyks šeštadienį (balandžio 19 d.). Penktadienį vyrų kvalifikacijoje startuos vienintelis Lietuvos atstovas Tomas Makarovas.