A. Paražinskaitė ketvirtfinalyje 6:1, 6:4 pranoko trečią pagal skirstymą Rusijos atstovę Anastasiją Komardiną, kuri pasaulio jaunių reitinge užima 32-ą vietą.

Arūno Balžeko treniruojama pirma Lietuvos jaunių raketė užtikrintai laimėjo pirmą setą. Antroje pusėje A. Paražinskaitė atsiliko rezultatu 2:4, tačiau nepalūžo, laimėjo keturis geimus iš eilės, setą ir mačą.

Pusfinalyje lietuvė susitiks su kita Rusijos atstove, pirma pagal skirstymą Darija Kasatkina, kuri pasaulio reitinge užima 20-ą vietą.

Primename, kad A. Paražinskaitė siekia patekti į pagrindines prestižinio jaunių „French Open“ čempionato varžybas. Šiame ir kitame Ispanijoje vyksiančiame turnyre tenisininkei reikia surinkti apie 100-ą įskaitinių reitingo taškų.

Už pateikimą į pusfinalį Lietuvos tenisininkė pelnė 60 ITF įskaitinių reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)