„Laser Radial“ jachtų klasės sportininkų iki 17 metų įskaitoje nugalėjo Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinis Rytis Dikšaitis. 19-mečių grupėje pergalė taip pat atiteko kauniečiams: Mantvydas Černiauskas iškovojo 1-ą vietą, Vėjas Pajarskas - 2-ą.

Bendroje „Laser Radial“ jachtų įskaitoje, šie sportininkai pasidalino pirmas tris vietas: M. Černiauskas buvo pirmas, V. Pajarskas - 2-as, o R. Dikšaitis - 3-ias.

„Laser 4,7“ jachtų klasėje, jaunesnių nei 16 metų sportininkų įskaitoje, nugalėjo Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ buriuotojas Romas Ovčinnikovas.

Lenkijos Kamien Pomorsky mieste tuo pačiu metu baigėsi Lenkijos buriavimo taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ atstovai. "Optimist" jachtų klasėje Simonas Jeršovas, aplenkęs 258 sportininkus, finišavo antras, o jo kolega Domantas Juškevičius iškovojo 33-ią vietą.