Čempionatas vyko pagal World karatė Confederation (WKC) taisykles.

Suaugusiųjų grupėje kata rungtyje nugalėjo Vilniaus "Karate do" klubo sportininkė Laima Grižaitė ir Kauno "Samurajus" atstovas Rolandas Kesminas. Abu atletai čempionate startavo po kelerių metų pertraukos, tačiau įrodė, kad šiuo metu Lietuvoje yra geriausi.

Komandines kata rungtis laimėjo Kauno karatė klubo "Era" moterys (klubo vadovė Anželika Urbonienė) ir Panevėžio karatė klubo "Alfa" vyrai (treneris Alfonsas Valuntonis).

Moterų kumite čempionės titulą išsaugojo "Karatė do" klubo kovotoja Jurgita Januškaitė, o vyrų rungtyje pagal svorio kategorijas čempionais tapo Kauno "Fight gang" klubo trenerio Mindaugo Ratkevičiaus auklėtiniai Tautvydas Žvirblis (iki 68 kg), Remigijus Šadas (iki 78 kg) ir Lukas Andronavičius (virš 78 kg). visi

Komandines kumitė rungtis laimėjo Kauno karatė klubo "Era" moterys ir Kauno "Fight gang"-2 klubo vyrai.

Jaunimo (18-20 m.) kumitė čempionais pagal svorio kategorijas tapo Martynas Vielavičius (iki 68 kg - Utenos "Impulsas"), Remigijus Jurgilaitis (iki 78 kg) ir Modestas Kuvykas (virš 78 kg - abu "Kentauras").

Merginų grupėje visas varžoves įveikė Bernadeta Dauparaitė ("Kentauras"). Beje, B. Dauparaitė iškovojo dar du aukso medalius jaunių (15-17 m) grupėje. Ji tapo kata ir kumitė iki 57 kg čempione, tuo nudžiugindama savo trenerį Arūną Masalskį.

Jaunimo komandines kumitė rungtis laimėjo karatė klubo "Kentauras" vaikinai ir Kauno "Era" klubo merginos.

Jaunių (15-17 m) kumitė čempionais tapo Ieva Krivickaitę (virš 57 kg - "Era"), Dovydas Valionis (iki 65 kg - "Dao"), Armandas Bunius (virš 65 kg - "Kentauras").

Jaunių varžybų kata rungtį laimėjo Tomas Skirmuntas ("Karate do").

Džiu-kumitė rungtyje čempiono titulą iškovojo Vilniaus "Karate do" klubo sportininkas Tomas Žilinskas (tr. Ričardas Piepolis) finale įveikęs kaunietį Igną Želnį.

Treneriai čempionate pastebėjo daug talentingų, įdomių sportininkų iš mažesnių miestų ir miestelių, kurie sėkmingai konkuravo su Kauno bei Vilniaus sportininkais ir tapo čempionato prizininkais - tai du sidabro medalius iškovojęs Dovydas Žymantas (Šiaulių "Baltasis tigras"), bronzos medalius laimėjęs Vytautas Bartulis ("Zarasai"), Vytautas Balčiūnas (Kretingos Šotokan karatė klubas), Kristina Skorochodovaitė, Agnė Lisaukaitė (Utenos "Impulsas"). Organizatoriai išskyrė brolius Martyną ir Andrių Vielavičius, kurie Utenos "Impuls" klubo garbę ginti atskiro iš užsienio (vienas iš Anglijos, kitas iš Danijos).

Komandų rikiuotėje nugalėjo Vilniaus "Karate do" klubo sportininkai (vadovas Kazimieras Šipelis; 50,85 tšk.), antra liko Kauno kovos menų asociacija "Fight gang" (vadovas Mindaugas Ratkevičius; 49,75 tšk.), trečias - Kauno karatė klubas "Era" (vadovė Anželika Urbonienė; 46,65 taško).

Varžybų atidarymo metu buvo įteiktas 5 Dano karatė meistro diplomas LSKF viceprezidentui Alfonsui Valuntoniui.