Jaunosios Lietuvos fechtuotojos špaga (Adelė Karoblytė, Viktė Ažukaitė, Akvilė Katkovaitė, Gabrielė Palevičiūtė) aštuntfinalyje 29:45 pralaimėjo Rusijos ekipai, tačiau vėliau 45:32 nugalėjo Estijos, 45:42 įveikė Baltarusijos bei 45:32 - Suomijos bendraamžes.

Auksą iškovojo Izraelio merginos, finale 45:37 įveikusios Italijos kvartetą, o bronza atiteko Lenkijos komandai, kuri mažajame finale 45:42 palaužė vokiečių pasipriešinimą.

Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi Adelei Karoblytei (gim. 1995 m.), kuri užėmė 38-ąją vietą tarp 89 dalyvių. A. Karoblytė savo pogrupyje laimėjo 4 kovas iš 6 galimų ir iš karto pateko tarp 64-ių pajėgiausių jaunių grupėje, tačiau antrajame atkrintamųjų varžybų rate 12:15 turėjo pripažinti ukrainietės Vlados Charkovos pranašumą.

V. Ažukaitė, A. Katkovaitė ir G. Palevičiūtė (gim.1996 m.) savo pogrupiuose laimėjo po 2 kovas.

63-ą vietą galutinėje rikiuotėje užėmusi V. Ažukaitė pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 15:14 įveikė Liuksemburgo atstovę Lailą Cravat, tačiau dėl vietos šešioliktfinalyje 8:15 pralaimėjo prancūzei Oceanei Tahei.

A. Katkovaitė pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 13:15 nusileido suomei Ilonai Syvalai ir užėmė 67-ą vietą, o už atkrintamųjų varžybų borto likusi G. Palevičiūtė buvo 70-ta.

Jaunimo grupėje startavusi Paulina Bajorūnaitė pateko į atkrintamąsias varžybas, tačiau pirmajame rate 8:15 nusileido lenkei Aleksandrai Zamachovskai ir užėmė 53 vietą tarp 79 dalyvių.

Jaunių grupėje sirgdamas startavęs Lukas Minkevičius liko 85-as tarp 104 dalyvių.