Sergejaus Borisovo auklėtiniai, kurie ruošiasi balandžio 15–21 dienomis Lenkijoje vyksiančiame pasaulio I-o diviziono B grupės čempionatui.

Beje, Rumunijos rinktinė bus mūsiškių varžovė ir I-o diviziono B grupėje.

Per pagrindinį rungtynių laiką rumunai trissyk pirmavo po Zsolto Molnaro (2:21), Szabolcso Szocso (12:10) ir Zsomboro Antalo (58:18) įvarčių, o lietuviams trissyk pavyko išlyginti rezultatą po tikslių Arnoldo Boso (5:04), Aivaro Bendžiaus (42:54) ir Dovydo Kulevičiaus (58:57) smūgių.

Pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Sz. Szocsas (61:50).

Rumunija - Lietuva - 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 1:0), - po pratęsimo;

Italija - Ukraina - 5:4 (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0), - po baudinių.

Primename, kad pirmo turo mače Lietuva 0:4 pralaimėjo Italijai, o antro nusileido Ukrainai 1:5.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):