L. Asadauskaitė ketvirtadienį A atrankos grupėje surinko 4108 taškus (be jojimo rungties) ir užėmė dešimtą vietą, o L. Batulevičiūtė su 4100 taškais buvo penkiolikta.

Per žingsnį nuo finalo liko aštuoniolikmetė Gintarė Venckauskaitė, kuri surinko 4076 taškus liko devyniolikta B atrankos grupėje. Jaunąją Lietuvos penkiakovininkę nuo finalo skyrė vos 16 taškų.

Sėkmingiausiai atrankos varžybose kovojo baltarusė Anastasija Prokopenko, vengrė Adrienn Toth, prancūzė Elodie Clouvel bei amerikietė Margaux Isaksen (visos po 4184 taškus).

Moterų atrankos varžybose startavo 74 sportininkės, o į finalą pateko po aštuoniolika pajėgiausių abiejų grupių atlečių.

Penktadienį vyrų kvalifikacinėse varžybose tarp 92-jų atletų startuos Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas, Paulius Aleksandravičius ir Tomas Makarovas.