Fechtavimosi rungtyje jis buvo 12-as (832 tšk.), plaukime – 13-as (1316), bėgime ir šaudyme – 9-as (2312). Jojimo rungties pusfinalyje nebuvo.

Per plauką į finalą nepateko 24-erių Justinas Kinderis. 4372 taškus surinkęs lietuvis A pusfinalyje liko 19-tas (į finalą pateko po 18 pusfinalių dalyvių). Po fechtavimosi rungties J. Kinderis buvo 10-as (860), plaukime – 8-as (1332), o bėgime ir šaudyme – tik 22-as (2180).

A pusfinalyje pirmą vietą užėmė britas Nicolasas Woodbridge’as (4564 taškai).

Dar labiau nepasisekė Edvinui Krungolcui. 38-erių sportininkas B pusfinalyje liko paskutinis, 31-as (3820 tšk.). Fechtavimosi rungtyje jis užėmė 14-ą vietą (832), plaukimo – 19-ą (1300), o bėgime ir šaudyme liko paskutinis (1688).

B pusfinalyje greičiausias taip pat buvo D. Britanijos atstovas. Jamesas Cooke’as surinko 4604 taškus.

Penktadienį moterų varžybų pusfinaliuose varžysis trys Lietuvos atstovės: Laura Asadauskaitė, Gintarė Venčkauskaitė ir Lina Batulevičiūtė.

Pirmąsias aštuonias vietas užimsiantys sportininkai iškovos kelialapius į 2012 metų Londono olimpiadą.