NCAA "Metro Atlantic" konferencijos čempionate Lawrenceville mieste (N.Džersio valstija) Rokas Kirlys varžėsi net trijose metimų rungtyse: rutulio stūmime (15,62 m, 3 vieta), disko (46,02, 4 vieta) ir kūjo (43,52, 6 vieta) metimuose.

Manhattane (Kanzaso valstija) šeštadienį vyko "Ward Haylett Invitational" varžybos, kuriose dalyvavo 4 lietuviai.

Martynas Jurgilas laimėjo 200 m bėgimą (20,84 sek.). Jis 0,05 sek. viršijo asmeninį rekordą ir 0,04 sek. Lietuvos rekordą, kurį prieš 25 metus Taškente pasiekė Andrius Kornikas.

Asmeninį rekordą pagerino ir Mantas Šilkauskas, užėmęs antrą vietą 110 m barjeriniame bėgime (13,79 sek.).

Tomas Kirielius užėmė antrą vietą šuoliuose į aukštį (200 cm) ir trečią ieties metime (65,18 m).

Darius Draudvila dalyvavo trijose rungtyse: šuoliuose su kartimi (4,75 m, trečia vieta), 110 m barjeriniame bėgime (14,40 sek., ketvirta vieta) ir ieties metime (55,42 m, šešta vieta).

KSU komanda laimėjo 4x100 m estafetinį bėgimą (39,46 sek.). Pirmame etape joje bėgo M. Šilkauskas, ketvirtame - M. Jurgilas.

Kitą savaitgalį vyks NCAA "Big 12" konferencijos čempionatas. Jame be KSU atstovų Martyno Jurgilo, Manto Šilkausko ir Tomo Kirieliaus, turėtų dalyvauti ir Oklahomos universiteto studentė Natalija Piliušina, prieš keletą dienų eilinį kartą pagerinusi asmeninį rekordą 800 m bėgime (2:03.91 min.).

"Wisconsin Twilight" varžybose Madisone Monika Jakutytė buvo antra šuoliuose į aukštį (1,78 m).

Tuo metu grupė Klaipėdos lengvaatlečių dalyvavo "Liepojos taurės" varžybose Latvijoje. Artūras Janauskas laimėjo 110 m barjerinį bėgimą (15.37 sek.), o Vykintas Dolobauskas - rutulio stūmimą (14,05 m).