Šuolių su kartimi rungtyse nugalėjo latviai Krista Obižajeva (3,70 metro) ir Marekas Arentas (5,30 m, varžybų rekordas). Antrą vietą užėmusi Vitalija Dejeva (3,50 m) pasiekė geriausią Lietuvos šio sezono rezultatą.

Šuolių į tolį varžybose nugalėjo Kauno sportininkai Aistė Bernotaitytė (5,96 m) ir Aivaras Miliauskas (7,47 m).

JAV vykusio studentų lengvosios atletikos „Big 12“ konferencijos čempionato antrąją dieną baigė varžybas septynkovininkai. Lyderis po pirmosios dienos Mantas Šilkauskas laimėjo 60 m barjerinį bėgimą (7,89 sek.), bet paskutinės dvi rungtys buvo mažiau sėkmingos – šuoliuose su kartimi užimta septinta (4,30 m), o 1000 m bėgime – vienuolikta vieta (2:52.64 min.).

Surinkęs 5751 tašką Mantas užėmė trečią vietą, pasiekė asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą maniežuose su 200 m takais. Visų laikų Lietuvos septynkovės sąrašuose jis dabar pakilo į antrą vietą po Dariaus Draudvilos.

Asmeninį rekordą pagerino ir Tomas Kirielius – 5127 taškai (8,80 sek., 3,70 m, 2:56.00 min.) ir dešimta vieta.

Martynas Jurgilas 60 m finaliniame bėgime buvo diskvalifikuotas.

800 m bėgimo finale pirmąją vietą iškovojo Natalija Piliušina (2:08.47 min.).