Svarbiausi pasiekimai: suaugusių individualioje kumitė rungtyje svorio kategorijoje iki 85 kg Vilniaus „Karatė do“ klubo sportininkas Tomas Žilinskas (tr. R. Piepolis) tarp 48 sportininkų pasiekęs 4 pergales iškovojo bronzos medalį.

Suaugusių individualioje kumitė rungtyje svorio kategorijoje +60 kg Vilniaus „Karatė do“ klubo sportininkė Jurgita Januškaitė (tr. L. Grižaitė) tarp 35 dalyvių pasiekusi 3 pergales iškovojo bronzos medalį.

Šių sportininkų pasiekimai nėra atsitiktiniai, tai 10-12 metų atkaklių treniruočių, kryptingo trenerių ir sportininkų darbo rezultatas.

Moterų kumitė komandos (Jurgita Januškaitė, Deimantė Jodokevičiūtė, Austėja Matuzaitė) iškovota trečia vieta yra tam tikras netikėtumas, kuris galėjo tapti pasaulio čempionato sensacija. Dėl patekimo į finalą Lietuva kovojo su Rumunija, viską lėmė paskutinė komandinė kova.

Lietuviams užteko lygiųjų pasiekti komandinei pergalei. Tačiau, nors Austėja Matuzaitė paskutinėje kovoje net pirmavo vienu vazari (tašku), likus 10 sek. iki kovos pabaigos praleido varžovės kojos smūgį į galvą (mavashi geri) ir tai nulėmė, kad Lietuva liko trečia.

Jaunimo mišri kumitė komanda (B. Dauparaitė, A. Matuzaitė, R. Jurgilaitis, M. Kinderis, E. Trumpa) iškovojo trečią vietą. Petras Ąžuolas Kalpokas kategorijoje iki 80 kg iškovojo trečią vietą (klubas Ŗ Mažeikių „Žemaitis“, tr. R. Volkovas).

Jaunių amžiaus (16-17 m.) grupėje individualiose rungtyse pasižymėjo: Radviliškio karatė klubo „Kentauras“ sportininkas Armandas Bunius (tr. A. Masalskis) pasiekęs 5 pergales iškovojo aukso medalį kumitė rungtyje.

Kauno karatė klubas „Samurajus“ sportininkas Eimantas Trumpa (tr. M. Ratkevičius) pasiekęs 4 pergales iškovojo antrą vietą kumitė rungtyje. Lukas Urbonas kata rungtyje užėmė antrą, kumitė – trečią vietas (klubas – „Baltasis tigras“, tr. E. Daknys).

Domantas Čėsna svorio kategorijoje iki 65 kg kumitė rungtyje iškovojo trečią vietą (klubas – „Žemaitis“, tr. R. Volkovas).

Pasaulio čempionato programoje vyko ir planetos jaunučių čempionatas bei karatė mokinių „KOHAI World Cup“ turnyras.

Geriausi Lietuvos sportininkų pasiekimai:

Bernadeta Dauparaitė (14-15 m., Radviliškio karatė klubo „Kentauras“ sportininkė, tr. A. Masalskis) kata, kumitė – 3 vietos;

Tomas Skirmuntas (14-15 m., Vilniaus „Karatė do“ klubo sportininkas, tr. J. Januškaitė) kumitė – 1 vieta;

Robertas Jankauskas (14-15 m., Šiauliai, „Baltasis tigras“, tr. E. Daknys), kumitė svorio kategorija +65 kg – 2 vieta;

Jaunučių kumitė komanda (14-15 m.) +55 kg – 3 vieta (Domantas Čėsna, Robertas Jankauskas, Kornelijus Mažonas, Eimantas Balodis);

Gabrielė Marozaitė (12-13 m., klubas Mažeikių „Danas“, tr. A. Gerikas) kata – 2 vieta;

Einius Novičenko (12-13 m., Radviliškio karatė klubo „Kentauras“ sportininkas, tr. A. Masalskis) kumitė – 1 vieta.

Pasaulio čempionate teisėjavęs LSKF teisėjų kolegijos pirmininkas Alfonsas Valuntonis susilaukė gerų įvertinimų. Lietuvos garbę sėkmingai gynė šiuo metu Londone gyvenantys sportininkai Deimantė Jodokevičiūtė ir Rytis Vismantas, atvykę iš Anglijos su stipria palaikymo komanda.