Pirmą kartą ant prizininkų pakylos pasaulio čempionate užlipęs J. Kinderis surinko 5712 taškų ir 104 taškais atsiliko nuo planetos čempiono ruso Sergejaus Karjakino bei 48 taškais - nuo sidabrą iškovojusio kito Rusijos atleto Aleksandro Lesuno.

J. Kinderis fechtavimosi varžybose fechtavimosi rungtyje buvo septintas (880 tšk.), plaukime - dvidešimtas (1264 tšk.), jojimo rungtyje užėmė šeštą vietą (1180 tšk.), o kroso bei šaudymo dvikovėje - trečią (2388 tšk.).

Ketvirtą vietą užėmę pirmenybių šeimininkas Zhongrongas Cao (5688 tšk.), penktas liko 2006-ųjų planetos pirmenybėse triumfavęs Pekino olimpiados vicečempionas 37-erių metų Edvinas Krungolcas (5640 tšk.), o 24-erių metų Tomas Makarovas (5436 tšk.) liko aštuonioliktas tarp 36-ių finalo dalyvių.

Be bronzos medalio J. Kinderiui kartu su E. Krungolcu ir T. Makarovu atiteko aukso medaliai komandų varžybose. Lietuvos penkiakovininkų trejetas surinko 16 788 taškus ir net 180 taškų aplenkė antroje vietoje likusią Čekijos komandą.

Bronzos medaliai įteikti Vengrijos penkiakovininkams - 16384 taškai.

Šeštadienį moterų varžybų finale rungsis Donata Rimšaitė.