J. Kinderis buvo 21-as (784 tšk.) fechtavimosi rungtyje, penkioliktas (1328 tšk.) - plaukime, tik 35-as (900 tšk.) - jojime, o kroso ir šaudymo dvikovėje (2380 tšk.) užėmė penktąją vietą.

A. Zadneprovskis fechtavimosi varžybose liko 28-as (760 tšk.), plaukimo - devintas (1348 tšk.), jojimo - 24-as (1120 tšk.) ir jau nieko nelėmusioje kroso ir šaudymo dvikovėje - 30-tas (2160 taškų).

Pasaulio taurės finalinį etapą antrus metus iš eilės laimėjo vengras Adamas Marosis (5828 tšk.), aplenkęs prieš lemiamą rungtį pirmavusį rusą Ilją Frolovą (5800 tšk.) bei trečiojoje pozicijoje likusį čeką Davidą Svobodą (5788 taškai).

Rusijos sostinėje vykusiame finaliniame šio sezono etape turėję startuoti dar du lietuviai - Edvinas Krungolcas ir Tomas Makarovas - dėl įvairių priežasčių neatvyko į Maskvą.

Moterų finalo etapo varžybose šeštadienį antrą vietą galutinėje įskaitoje užėmė ir sidabro medalį iškovojo Donata Rimšaitė.