Šiose rungtynėse marijampoliečiams įvarčius pelnė kinas Liu Chao (16 min.), Povilas Lukšys (21 min.) bei "hat-trick'ą" atlikęs ispanas Esau (25, 54 ir 63 min.).

Kitame mače Vilniaus „Vėtra“ savo gerbėjų akivaizdoje 2:1 (0:1) nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Namuose rungtyniavę „Klaipėdos“ futbolininkai 1:2 (0:1) pralaimėjo Pakruojo "Kruojai". Tai buvo pirmoji “Kruojos” pergalė šį sezoną.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse Panevėžio "Ekranas" namuose susitiko su Vilniaus "Žalgiriu" ir nugalėjo varžovus rezultatu (1:0).

Du įvarčius panevėžiečiams pelnė Dominykas Galkevičius, vieną - iš 11 metrų baudinio - įmušė Deimantas Bička. Vilniečių žaidimas visiškai sutriko, kai už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvytas "Žalgirio" gynėjas Kazimieras Gnedojus.

Kauno "Atletas" 0 - 5 Marijampolės "Sūduva"

16' Liu Chao [0 - 1]

21' Povilas Lukšys [0 - 2]

25' Esau [0 - 3]

54' Esau [0 - 4]

63' Esau [0 - 5]

"Klaipėda" 1 - 2 Pakruojo "Kruoja"

32’ Kęstutis Mykolaitis [0 - 1]

65’ Giedrius Ratkus ("Klaipėda", į savus vartus) [0 - 2]

79‘ Vitalijus Vyšniakovas [1 - 2]

Vilniaus "FK Vėtra" 2 - 1 Gargždų "Banga"

7' Andrius Gedgaudas [0 - 1]

49' Audrius Veikutis [1 - 1]

63' Vladimir Gogberašvili [2 - 1]

Panevėžio "Ekranas" 3 - 0 Vilniaus "Žalgiris"

45' Dominykas Galkevičius [1 - 0]

60' Deimantas Bička (11m baudinys) [2 - 0]

79' Dominykas Galkevičius [3 - 0]

62' Kazimieras Gnedojus ("Žalgiris") - raudona kortelė