Panevėžiečiams šiose rungtynėse padėti negalėjo į Kanados nacionalinę rinktinę iškviestas Stephenas Ademolu bei dėl geltonų kortelių limito rungtyniauti negalėję Aurimas Kučys ir Giedrius Tomkevičius.

„Ekranas“ pirmose turnyro rungtynėse rezultatu 2:0 įveikė daugkartinius Armėnijos čempionus Jerevano „Pyunik“ klubą, lygiosiomis 0:0 ir 2:2 sužaidė atitinkamai su Kišiniovo „Dacia“ (Moldova) ir Taškento „Bunyodkor“ (Uzbekistanas) komandomis, o ketvirtfinalyje nugalėjo Kijevo „Dinamo“ jaunimo ekipą 1:0.

Rungtynės

Mačo pradžioje vyko ramus žaidimas aikštės viduryje. 13-ąją minutę pirmąją pavojingesnę ataką surengė „Aktobe“, bet kazachų ekipos žaidėjo smūgis praskriejo šalia vartų.

Pirmąjį kėlinį kamuolį ilgiau valdė „Aktobe“ futbolininkai, jie 23-ąją ir 25-ąją minutėmis pavojingai smūgiavo į „Ekrano“ vartus. Kėlinio pabaigoje jau Vitas Rimkus dviem smūgiais grasino varžovų vartininkui, bet pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antro kėlinio pradžioje - 48-ąją minutę - pavojingą varžovų smūgį iš maždaug 25 metrų atrėmė Vytautas Černiauskas, o netrukus po „Aktobe“ žaidėjo smūgio galva kamuolys pataikė į „Ekrano“ vartų virpstą.

Varžovams priklausė iniciatyva, 52-ąją minutę sumaištyje prie „Ekrano“ vartų, panevėžiečius nuo įvarčio antrą kartą gelbėjo virpstas.

55-ąją minutę Kazachstano klubo surengtas „Ekrano“ vartų šturmas baigėsi įvarčiu. Po kampinio Emilis Kenžisarijevas smūgiu į artimą kampą nuginklavo V. Černiauską - 0:1.

66-ąją minutę po dar vieno E. Kenžisarijevo smūgio kamuolys praskriejo virš lietuvių vartų.

78-ąją minutę prasižengė ką tik aikštėje pasirodęs Paulius Janušauskas, kuriam buvo parodyta geltona kortelė, o gražiu baudos smūgiu E. Kenžisarijevas padvigubino rezultatą - 0:2.

Dar po kelių minučių Konstantinas Golovskojus smūgiavo iš kairio baudos aikštelės krašto ir kamuolys trečią kartą atsidūrė „Ekrano“ vartuose - 0:3.

Kitame pusfinalyje penktadienio vakarą susitiko МТТU (Тurkmėnistanas) – ir Kazanės „Rubin“ (Rusija) klubai. Pergalę rezultatu 4:0 (3:0) iškovojo „Rubin“ ekipa.

Sandraugos taurės finale žais „Aktobe” ir „Rubin“ ekipos.

Rezultatas:

„Ekranas“ 0 - 3 „Aktobe”

55' E. Kenžisarijev [0 – 1]

78' E. Kenžisarijev [0 – 2]

81' K. Golovskoj [0 – 3]

Įspėjimai:

39' Andrius Arlauskas

78‘ Tadas Janušauskas

90' Jevgenij Avarčenko („Aktobe“).

„Ekranas“: Vytautas Černiauskas, Andrius Šidlauskas (89' Povilas Šarūnas), Dainius Gleveckas, Marius Skinderis, Dušanas Matovičius, Andrius Arlauskas (75' Tadas Markevičius), Dominykas Galkevičius (67' Paulius Janušauskas), Žilvinas Banys, Ramūnas Radavičius (82' Nerijus Sasnauskas), Sergejus Pogrebanas (46‘ Deimantas Bička), Vitas Rimkus.