Pirmuosius taškus D grupėje praradusi antros sudėties Taškento komanda pirmavo 2:0, kai vieną po kito sekusius įvarčius pirmajame kėlinyje (30 ir 34 min.) pelnė Bachodiras Nasimovas.

Tačiau „Ekranui“ dar iki pertraukos pavyko sušvelninti santykį, kai stipriu smūgiu pasižymėjo Dominykas Galkevičius (43 min.), o antrajame kėlinyje po Deimanto Bičkos perdavimo rezultatą išlygino lietuvių kilmės latvis Vitas Rimkus (73 min.).

Turnyro ketvirtfinalyje „Ekranas“ susitiks su pirmąją vietą C grupėje užėmusia Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) vienuolike. Kijeviečiai grupėje laimėjo visus tris susitikimus.

Trečiąja pozicija D grupėje tenkinosi Kišiniovo „Dacia“ (Moldova) ekipa, antradienį 6:1 (3:0) sutriuškinusi grupės autsaiderius Jerevano „Pyunik“ (Armėnija) futbolininkus.

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimas, įvarčiai, taškai):

1. Taškento "Bunyodkor" (Uzbekija) 3 2 1 0 6:4 7
2. Panevėžio "Ekranas" 3 1 2 0 4:2 5
------------------------------------------------
3. Kišiniovo "Dacia" (Moldova) 3 1 1 1 6:2 4
4. Jerevano "Pyunik" (Armėnija) 3 0 0 3 3:11 0

"Bunyodkor" klubas ketvirtfinalyje susitiks su Ašchabado MTTU (Turkmėnija) vienuolike.

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimas, įvarčiai, taškai):

1. Kijevo "Dinamo" (Ukraina) 3 3 0 0 6:2 9
2. Rusijos jaunimo rinktinė 3 1 1 1 5:4 4
-------------------------------------------
3. Ašchabado MTTU (Turkmėnija) 3 1 0 2 7:9 3
4. Talino "Levadia" (Estija) 3 0 1 2 2:5 1

P.S.: Rusijos jaunimo rinktinė žaidė be konkurencijos. Į ketvirtfinalį pateko Ašchabado MTTU komanda.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimas, įvarčiai, taškai):

1. "Aktobe" (Kazachstanas) 3 2 0 1 4:1 6
2. Helsinkio HIK (Suomija) 3 1 2 0 2:1 5
--------------------------------------------
3. Baku "Baku" (Azerbaidžanas) 3 1 1 1 2:2 4
4. "Vachš" (Tadžikija) 3 0 1 2 1:5 1

Į ketvirtfinalį nepateko Latvijos čempionė Liepojos "Metalurgs" vienuolikė su Tomu Tamošausku, antradienį lemiamą keturių komandų A grupės susitikimą su "Dordoi-Dinamo" (Kirgizija) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Surinkę 4 taškus "Metalurgs" futbolininkai užėmė tik trečią vietą grupėje, o pirmąsias dvi vietas užėmė ir kelialapius į atkrintamąsias varžybas iškovojo po 6 taškus surinkę Kazanės "Rubin" (Rusija) ir Mogiliovo "Dnepr" (Baltarusija) klubai, kurių tarpusavio susitikimą laimėjo "Rubin" komanda.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimas, įvarčiai, taškai):

1. Kazanės "Rubin" (Rusija) 3 2 0 1 4:2 6
2. Mogiliovo "Dnepr" (Baltarusija) 3 2 0 1 8:6 6
3. Liepojos "Metalurgs" (Latvija) 3 1 1 1 5:5 4
4. "Dordoi-Dinamo" (Kirgizija) 3 0 1 2 2:6 1

Ketvirtfinalyje "Aktobe" (Kazachstanas) komandos varžove bus Mogiliovo "Dnepr" (Baltarusija) vienuolikė ir Kazanės "Rubin" (Rusija) futbolininkai žais su Helsinkio HIK (Suomija) klubu.